Google I/O 2023 odbędzie się 10 maja

Podczas tegorocznej konferencji I/O 2023 Google może zaprezentować wiele produktów powiązanych ze sztuczną inteligencją.

Google I/O 2023 – LP wydarzenia
Strona wydarzenia Google I/O 2023

Google ogłosiło, że coroczna konferencja I/O 2023 firmy rozpocznie się 10 maja 2023 roku. Firma zapowiedziała, że wydarzenie będzie „transmitowane przed ograniczoną publicznością na żywo i będzie transmitowana dla wszystkich online” i że każdy może zarejestrować się już dziś, aby wziąć w niej udział.

W tym roku największe oczekiwania dotyczą całej technologii sztucznej inteligencji rozwijanej przez Google’a. Spodziewaj się nowych informacji o chatbocie Bard AI, odpowiedzi Google na ChatGPT, a także innych produktach do generowania obrazów, pisania kodu dla aplikacji lub testowania prototypów produktów.

Konferencja I/O to zazwyczaj wydarzenie, podczas którego uzyskujemy informacje o następnej wersji Androida – którą Google już wydał dla programistów – a także różne ogłoszenia sprzętowe. Android i Chrome działają teraz na ekranach wszystkich rozmiarów, od nadgarstków po telewizory i wszystko pomiędzy, więc jest dużo miejsca na spekulacje.

Krążą pogłoski, że podczas konferencji otrzymamy szczegółowe informacje na temat telefonu Pixel 7A i od dawna plotkowanego Pixel Fold, i możliwe, że usłyszymy więcej o nadchodzącym tablecie firmy.

Biorąc pod uwagę, że zaproszenie na wydarzenie wygląda prawie dokładnie jak tablet, te ostatnie spekulacje wydają się prawie pewne.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Google | The Verge