Pierwsze Tamagotchi Star Wars pozwala zająć się cyfrową wersją R2-D2

Dzięki Tamagotchi z serii Star Wars możesz teraz opiekować się swoim Artoo, aby był szczęśliwy, bo w przeciwnym wypadku odbiorą CI go Jawowie.

R2-D2 Tamagotchi Star Wars

W latach 90. wirtualny zwierzak o imieniu Tamagotchi stał się jedną z najpopularniejszych i kultowych zabawek na świecie. Prawie każde dziecko miało jedną i pomimo wieku te zabawki, dzięki rozmaitym aktualizacjom pozostały w pewnym stopniu aktualne. Ponad 20 lat później każdy ma okazję posiadać Tamagotchi inspirowane Gwiezdnymi Wojnami, dzięki czemu można karmić, głaskać i leczyć wirtualnego R2-D2.

Będący wynikiem współpracy pomiędzy Bandai i Disneyem, Star Wars R2-D2 Tamagotchi będzie miał kilka unikalnych funkcji w porównaniu z większością innych wersji cyfrowej zabawki, która jest obecnie w sprzedaży.

Przede wszystkim będzie miał design przypominający klasyczną wersję Tamagotchi z lat 90., z obudową w stylu R2-D2 i monochromatycznym wyświetlaczem. Dostępny w kolorze niebieskim z białymi naklejkami lub białym z niebieskimi naklejkami, Star Wars R2-D2 Tamagotchi jest wystarczająco mały, aby zabrać go ze sobą, gdziekolwiek jesteś.

Wszystko, co robisz w R2-D2 Tamagotchi, ma swój styl z Gwiezdnych Wojen. Można trenować swojego Artoo, aby nauczył się 19 unikalnych umiejętności i należy traktować go dobrze, utrzymując go naładowanym, czystym i szczęśliwym. W przeciwnym razie Jawa może ci go odebrać. Początkowo dostępne są tylko dwie minigry, straż pożarna i Dejarik (holoszachy), ale można odblokować dodatkowe siedem, utrzymując Artoo w dobrej formie.

Gwiezdne Wojny okazały się być ponadczasową serią, którą fani chętnie oglądają, co sprawia, że ​​możliwość włączenia jej do gry Tamagotchi to absolutny dreszczyk emocji – mówi Takayoshi Oyama, kierownik zespołu zarządzającego firmą Bandai. R2-D2 Tamagotchi to epicki projekt, którego jesteśmy częścią i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak fani serii zareagują na to nie z tego świata urządzenie!

Tamagotchi Star Wars R2-D2

Star Wars R2-D2 Tamagotchi będzie dostępny dopiero 11 listopada 2021 roku, ale zamówienia w przedsprzedaży rozpoczną się jutro o 6:00 czasu polskiego, przez Amazon. Ceny zostaną ujawnione po otwarciu zamówień w przedsprzedaży.

źródło: TechSpot