Nothing oficjalnie zapowiada Ear (2)

Firma Nothing oficjalnie zapowiedziała premierę nowej generacji swoich słuchawek bezprzewodowych Ear (2) na 22 marca 2023 roku.

Nothing Ear (2) - oficjalna zapowiedź z czarnym chrząszczem ciągnącym etui słuchawek
Oficjalna zapowiedź Nothing Ear (2)

Opublikowana w zeszłym tygodniu zapowiedź z czarnym chrząszczem, miała zwiastować nowy produkt firmy Nothing. Nie wspomniano wówczas co to będzie, ale domysły wszystkich z branży wskazywały na nowe słuchawki Ear (2). Nowa generacja dousznych słuchawek bezprzewodowych Ear(2) to trzeci produkt z tej kategorii, po wprowadzeniu Ear(1) w 2021 roku (nie licząc czarnej wersji wprowadzonej nieco później) i tańszego modelu Ear(stick) z 2022 roku.

Nowy model słuchawek Ear (2) zostanie oficjalnie zaprezentowany w środę 22 marca 2023 roku o godzinie 15:00 (GMT), czyli o 16:00 (CET) czasu polskiego.

Na grafice zapowiadającej nowy model widzimy tylko fragment etui słuchawek, które ciągnie czarny chrząszcz – wydaje się to być Rohatyniec malajski (Chalcosoma caucasus).

Jak opisuje Wikipedia osiąga on wielkość od 9 do 13 centymetrów. Samce posiadają 3 rogi, dwa proste, jeden wykrzywiony do góry, u samic rogi nie występują. W obliczu zagrożenia głośno strydulują (czyli wydawają dźwięki poprzez pocieranie różnymi częściami ciała). Cykl życiowy tych chrząszczy wynosi około dwóch lat, z czego 12 do 18 mięsięcy spędza w postaci larwalnej. W niewoli karmi się je melonami oraz bananami.

Ile charakterystyka tego chrząszcza ma wspólnego z nowym modelem słuchawek Ear (2)? Dowiemy się niebawem :) Mam tylko nadzieję, że żywotność urządzenia będzie dłuższa (sic!).

Tak firma opisuje nowe słuchawki Ear (2): Lepszy dźwięk. Lepsza przejrzystość. Tylko lepiej. Potężne wyrafinowanie.

Na stronie internetowej firmy można zostawić adres e-mail, aby zostać poinformowanym o premierze nowego produktu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Nothing