Kolejny owad może zapowiadać Ear (2) od Nothing

Błyszczący czarny chrząszcz zapowiada kolejny nowy produkt firmy Nothing – być może będą to kolejne słuchawki Ear (2).

Teaser Nothing Ear (2) z czarnym chrząszczem - marzec 2023

Nowy teaser może wskazywać, że Nothing przygotowuje się do wprowadzenia na rynek drugiej generacji swoich bezprzewodowych słuchawek dousznych. Londyńska firma była ostatnio zajęta tweetowaniem ciekawych zdjęć, a nawet wideo w związku ze swoim nowym produktem. Nothing opublikowało na swojej stronie internetowej oraz profilu Twitterze zdjęcie samotnego chrząszcza z prostym zdaniem: „Biedronka na zewnątrz, chrząszcz w środku”. Firma opublikowała również wideo przedstawiające czołgającego się (tego samego) chrząszcza wraz z hasłem „nadchodzący chrząszcz”.

Chociaż Nothing nie jest nowicjuszem, jeśli chodzi o publikowanie dziwnych, tajemniczych zwiastunów swoich produktów, ten jest nawiązaniem do tego, jak promowano pierwszą generację słuchawek Ear (1). Kiedy po raz pierwszy promowano Ear (1), Nothing konsekwentnie wykorzystywało obok niego biedronkę jako część treści promocyjnych.

Teraz, gdy wygląda na to, że firma wymieniła ją na chrząszcza, być może jest to wskazówka, że zbliża się premiera Ear (2). Ponadto firma Nothing zaktualizowała swoją główną stronę internetową zamieszczając tego samego chrząszcza, którego można było zobaczyć na Twitterze, z dopiskiem „wkrótce”, podobnie jak to miało miejsce przed premierami poprzednich produktów.

O Nothing Ear (2) zrobiło się głośno pod koniec stycznia, kiedy wyciekły pierwsze rendery urządzenia. Plotki wskazywały, że w Ear (2) prawdopodobnie niewiele się zmieni w stosunku do oryginalnej iteracji. Słuchawki douszne nadal mają przezroczyste elementy odkrywające wewnętrzne komponenty produktu, zachowując wierność wielu wydaniom marki Nothing.

Jednak zauważono pewne niewielkie zmiany na renderach, które wyciekły – położenie mikrofonu może zostać przesunięte znacznie bliżej uchwytu. Niektóre inne elementy wewnętrzne również uległy zmianie, a same części obudowy pozostały po prostu przezroczyste.

Oprócz ujawnionych renderów, nie wiemy zbyt wiele o zmianach w samej technologii. Jak wskazuje Android Authority, Ear (2) powinien otrzymać spore ulepszenia w stosunku do poprzedniej wersji. Jednym z nich może być konfigurowalna aktywna redukcja szumów (ANC), która jest fantastyczną funkcją niektórych z najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych dostępnych na rynku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Nothing | XDA Developers