Nothing wydało jednak czarne ear (1)

Po tygodniach spekulacji i dociekań, Nothing ear (1) Black Edition właśnie trafiły do sprzedaży i wyglądają całkiem nieprzyzwoicie!

Nothing ear (1) - czarna wersja słuchawek (Black Edition) Carbon Neutral - oficjalne

Nothing, zgodnie z wcześniejszymi domysłami, wypuściło swoje pierwsze słuchawki dousznych ear (1) tego lata (27 lipca) – są one jednocześnie jedynym produktem w portfolio marki. Słuchawki mają częściowo przezroczystą konstrukcję, fajną przezroczystą obudowę, dobrą jakość dźwięku, aktywną redukcją szumów (ANC) i ładowanie bezprzewodowe. Teraz firma wprowadza nową wersję słuchawek ear (1) black edition, która ma ten sam ciekawy design i elementy techniczne w nowym, czarnym kolorze.

Nothing zostało stworzone przez założyciela OnePlusa – Carla Pei, który dodał, że produkt jest teraz neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla i można go kupić – wciąż za tę samą cenę 99 USD (w Polsce 469 zł) – także za Bitcoiny i inne kryptowaluty.

Podobnie jak oryginalne białe słuchawki ear (1), czarna edycja ma ANC, etui do ładowania bezprzewodowego i przezroczystą konstrukcję, która przywodzi na myśl komputer iMac z końca lat 90. XX wieku.

Słuchawki korzystają z przetwornika dźwięku 11,6 mm, sparowanego z oprogramowaniem i sprzętem od Teenage Engineering. Generują czysty dźwięk, szczególnie w zakresie średnich częstotliwości. Brakuje im jednak opcji przestrzennych, co nie jest zaskakujące w tym przedziale cenowym.

Słuchawki przestają automatycznie odtwarzać dźwięk po wyjęciu z uszu. Wytrzymują 5 godzin samodzielnego odtwarzania i dodatkowe 34 godziny więcej dzięki etui do ładowania bezprzewodowego (które jest również przezroczyste).

Słuchawki ear (1) to pierwszy produkt firmy Nothing. Carl Pei założył firmę po przejęciu marki i logo od Essential, firmy produkującej smartfony założonej przez Andy’ego Rubina. Nothing zapowiedziało już, że planuje w przyszłości uruchomić „ekosystem inteligentnych urządzeń”.

Przeczytaj także: Nothing wkrótce może wydać coś nowego

Będzie też oferować 100 indywidualnie grawerowanych wersji słuchawek dousznych ear (1) Black Edition w londyńskim sklepie popup. Ale możesz je również kupić na oficjalnej stronie internetowej nothing.tech od poniedziałku 13 grudnia 2021 roku od godziny 12:00 czasu polskiego, Będą kosztować tyle samo co biała wersja. Możesz zarejestrować się na witrynie, aby otrzymywać powiadomienie o pojawieniu się czarnej wersji.

Oprócz gotówki lub karty kredytowej, firma, zaakceptuje płatności także za pomocą kryptowalut, takich jak: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USD Coin (USDC) i Dogecoin (DOGE).

źródło: Nothing