Dokument o Miley Cyrus już 10 marca na Disney+

Już 10 marca 2023 roku, wyłącznie na platformie Disney+, pojawi się wyjątkowy dokument „Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)”.

Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions) - zapowiedxfilmu dokumentalnego na Disney+ (premiera 10 marca 2023 roku)

Na fanów czekać będą muzyczne występy przeplatane ekskluzywnymi wywiadami i materiałami od artystki. Data nie jest przypadkowa, również tego dnia odbędzie się premiera najnowszego, ósmego albumu Miley Cyrus Endless Summer Vacation, zawierającego m.in. ostatni hit Flowers. Długo wyczekiwany ósmy album Miley Cyrus Endless Summer Vacation będzie dodatkowo celebrowany w Disney+ premierą specjalnego dokumentu „Miley Cyrus ‒ Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)”.

Obejrzyj też: Serial o Justinie Bieberze na YouTube od 27 stycznia

Producentką wykonawczą tego wyjątkowego muzycznego występu jest sama Miley Cyrus. Zaprezentuje ona wybrane piosenki z płyty Endless Summer Vacation, w tym Flowers, która zajmowała pierwsze miejsce na liście Billboard’s Hot 100 przez sześć kolejnych tygodni od debiutu. Premiera produkcji już 10 marca, wyłącznie w Disney+. Produkcja będzie dostępna w oryginalnej wersji językowej.

Tego wyjątkowego muzycznego wydarzenia z Miley Cyrus w roli głównej nie można przegapić. Artystka po raz pierwszy wykona utwory z płyty Endless Summer Vacation, w tym przebój Flowers i siedem innych utworów oraz jeden ze swoich starszych hitów. W dokumencie będzie można również zobaczyć specjalny występ z Rufusem Wainwrightem.

W materiale, oprócz muzycznych występów światowej gwiazdy, pojawią się również ekskluzywne wywiady. Odbyły się w słynnym domu w Los Angeles, w którym kiedyś mieszkał Frank Sinatra i w którym Miley Cyrus nakręciła oficjalny teledysk do utworu Flowers.

Tym specjalnym wydarzeniem piosenkarka chce wpuścić publiczność na całym świecie do swojego świata, zaprezentować swój nowy album, ale też przedstawić nową siebie. Backyard Sessions to seria, którą Miley Cyrus stworzyła w 2012 roku dla swoich fanów. Produkcja szybko zachwyciła widzów, którzy dzięki temu mogli oglądać występy artystki i jej zespołu w intymnej, plenerowej scenerii. Ponadto, Backyard Sessions szybko stały się wzorcowymi seriami. Miley Cyrus ‒ Endless Summer Vacation (Backyard Sessions) jest ich swoistą kontynuacją.

Album Endless Summer Vacation będzie dostępny od 10 marca na całym świecie, zarówno cyfrowo, jak i w sklepach stacjonarnych za pośrednictwem Columbia Records. Fani mogą już teraz zamawiać jego różne konfiguracje, w tym czarny winyl, ekskluzywny czerwony winyl i ekskluzywny wariant przezroczystego winylu, dostępny tylko na shop.mileycyrus.com. Fani mogą również zapisać się do wcześniejszego dostępu do albumu w swoich ulubionych serwisach streamingowych.

Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions) jest wyprodukowany przez RadicalMedia, Miley Cyrus, HopeTown Entertainment, Crush Management i Columbia Records. Reżyserami są Jacob Bixenman i Brendan Walter, a operatorem filmowym jest Marcell Rév.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+ Polska