„Nieochoczy podróżnik” od 24 lutego na Apple Tv+

Eugene Levy wyrusza w światową podróż w serialu „Nieochoczy podróżnik” transmitowanym od dzisiaj w serwisie Apple TV+. Apple TV+.

Eugene Levy – Nieochoczy podróżnik – Apple TV+

Nowy, zabawny serial podróżniczy Nieochoczy podróżnik (tyt. oryg. The Reluctant Traveller) jest już dostępny w serwisie streamingowym Apple TV+. W programie występuje Eugene Levy i zapoznaje widzów z niezliczonymi kulturami z całego świata. Przewrotność w tym serialu polega na tym, że Levy, najbardziej znany ze swojej roli aktorskiej w Schitt’s Creek, nie jest zbyt chętny do opuszczania domowego zacisza i swojej wygodnej kanapy.

Może Ci się spodobać też: Philomena Cunk jest wystarczająco dziwna, by podbić świat

Serial Niechętny podróżnik zmusza głównego bohatera do zobaczenia i przeżycia rzeczy, których on (i najprawdopodobniej widzowie) nigdy wcześniej nie widzieli. W ośmioodcinkowym wysokobudżetowym programie podróżniczym Levy podróżuje helikopterem po pustynnych terenach Utah, zagłębia się w kulturę zapasów sumo w Japonii, relaksuje się w luksusowym kurorcie na Malediwach i nie tylko.

Serial można oglądać w płatnym serwisie Apple TV+. Wystarczy zarejestrować się, aby skorzystać z siedmiodniowego bezpłatnego okresu próbnego, jeśli nie masz jeszcze konta. Następnie po prostu otwórz aplikację Apple TV na kompatybilnym urządzeniu i rozpocznij oglądanie. Wszystkie odcinki pierwszego sezonu Nieochoczego podróżnika zostały opublikowane dzisiaj.

Aplikacja Apple TV jest dostępna na Apple TV 4K, iPhonie, iPadzie, Macu, Amazon Fire Stick, Roku, Comcast Xfinity, PlayStation, Xbox i wielu modelach smart TV. Użytkownicy urządzeń z systemem Android i Windows mogą również oglądać treści Apple TV za pośrednictwem przeglądarki internetowej, odwiedzając tv.apple.com.

Zobacz zwiastun serialu „Nieochoczy podróżnik:”

Już wkrótce w Apple TV+

Nowością w serwisie jest także francuski serial dramatyczny Liaison oraz drugi sezon animowanego programu dla dzieci Precel i szczeniaczki. Nadchodzące znaczące premiery obejmują film Tetris, antologię science-fiction dotyczącą zmian klimatu Ekstrapolacje oraz bardzo oczekiwany trzeci sezon Teda Lasso.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Tv+ | 9TO5Mac