Televio aktualizuje swoją aplikację dla przeglądarek

Telewizja internetowa Televio zaktualizowała swoją aplikację dla przeglądarek internetowych, wprowadzając między innymi nową funkcję powiadomień.

Televio w wersji przeglądarkowej na komputerze iMac

W nowej wersji aplikacji przeglądarkowej Televio znajduje się teraz więcej szczegółów o programach, filmach i serialach, w tym na przykład informacje o dostępnych ścieżkach dźwiękowych. Użytkownicy mogą również liczyć na bardziej przejrzysty wygląd informacji o programach. Nowością jest także funkcja powiadomień, która pozwoli widzom być na bieżąco z informacjami o usłudze i nowościami w telewizji.

Zobacz też: Televio rozpoczyna sprzedaż własnego dekodera

Platforma Televio wprowadziła w lutym dwie znaczące aktualizacje dla swoich aplikacji. Zwolennicy oglądania telewizji na komputerze mogą już cieszyć się ulepszoną wersją informacji o programach. Funkcja ta została rozbudowana o nowe szczegóły, dzięki czemu widzowie mają dostęp do wszystkich niezbędnych informacji. Dodatkowo całość otrzymała bardziej przystępny wygląd.

W nowej wersji, poza podstawowymi informacjami, jak tytuł i opis programu, można znaleźć powiadomienie o tym, w jakim czasie dana audycja pojawi się na antenie. Wprowadzono również informacje o dostępnych ścieżkach dźwiękowych i napisach.

W przypadku seriali w szczegółach audycji uwzględniono listę poszczególnych odcinków wraz z opisem. Do listy dodano również przyciski, które jeszcze szybciej pozwalają zapisywać pojedyncze odcinki. Nie zapomniano oczywiście o możliwości nagrywania całego sezonu serialu lub programu. Jej wygląd został odświeżony, dzięki czemu nie sposób jej pominąć.

Nowa wersja informacji o programach zawiera:

  • Tytuł programu wraz z opisem i informacją o twórcach i obsadzie.
  • Data i godzina emisji, a także czas trwania audycji.
  • Informacja o tym, w jakim czasie audycja będzie dostępna. 
  • Przyciski pozwalające w szybki sposób przejść do audycji lub ją nagrać.
  • Przycisk pozwalający skopiować link do udostępnienia programu. 
  • Dostępne ścieżki dźwiękowe i napisy. 
  • Linki do zewnętrznych baz filmowych. 

Bądź na bieżąco z nowym system powiadomień 

Poza aktualizacją sposobu prezentacji informacji o programach, wprowadzono również zupełnie nową funkcję– system powiadomień. Dzięki niemu subskrybenci mogą być na bieżąco ze zmianami w usłudze, a także doniesieniami o nowościach w telewizji. Platforma regularnie publikuje nowe wpisy, aby widzowie mogli być pewni, że nic im nie umknie. 

Użytkownicy zostają poinformowani o wiadomości za pomocą klasycznej ikony dzwonka. Powiadomienia wyświetlane są w odrębnym widoku i usuwane automatycznie z aplikacji po określonej dacie wygaśnięcia. 

Funkcja ta jest na razie dostępna dla urządzeń mobilnych z systemem Android, Smart TV z systemem Android TV, a także na stronie internetowej Televio. Niedługo pojawi się również w aplikacjach na Samsung Smart TV i LG Smart TV. 

Aplikację pobierzesz bezpłatnie na urządzenia z systemami iOS i Android:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Televio