Pierwszy sezon „SEE” za darmo na Apple TV+

Obejrzyj pierwszy sezon serialu „SEE” całkowicie za darmo na Apple TV+ – tuż przed premiera trzeciego, ostatniego sezonu!

SEE, Apple TV+

Serial SEE był jednym z pierwszych oryginalnych tytułów firmy Apple ogłoszonych wraz z uruchomieniem Apple TV+ w 2019 roku. Teraz serial SEE powróci z trzecim i ostatnim sezonem, a Apple pozwala wszystkim oglądać pierwszy sezon za darmo na Apple TV+ przez ograniczony czas. Jak ogłoszono na oficjalnym koncie SEE na Twitterze, cały pierwszy sezon programu jest już dostępny do obejrzenia za darmo na Apple TV+. Oznacza to, że każdy może oglądać pierwsze osiem odcinków serialu, nawet jeśli nie jesteś subskrybentem Apple TV+.

Zobacz także: Zwiastun serialu „Pięć dni w szpitalu Memorial”

Oczywiście jest to oferta ograniczona czasowo. Według Apple’a pierwszy sezon SEE będzie dostępny za darmo do 29 sierpnia 2022 roku. Po tej dacie będzie wymagana subskrypcja Apple TV+. Oferta jest próbą Apple’a, aby zainteresować więcej osób i zaangażować je w SEE przed premierą ostatniego sezonu serialu.

Dla tych, którzy nie znają tej serii przypomnijmy, opowiada ona historię „brutalnej i prymitywnej przyszłości”, w której ludzkość utraciła zdolność widzenia. Serial ma imponujące sceny walki oraz zabójcze ujecia i kostiumy. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ każdy odcinek SEE kosztował Apple’a około 15 milionów dolarów, co czyni go jednym z najdroższych seriali na rynku.

W trzecim sezonie mija prawie rok, odkąd Baba Voss pokonał swojego brata Edo i wyprowadził się od rodziny, by mieszkać samotnie w lesie. Jednak Baba Voss wraca do Paya, aby bronić swojego plemienia po tym, jak naukowcy z Trivantian opracowali niszczycielską nową broń, która zagraża „przyszłości ludzkości”.

W serialu występują Jason Momoa, Alfre Woodard, Hera Hilmar, Sylvia Hoeks, Christian Camargo, Archie Madekwe i Nesta Cooper.

Jak oglądać sezon 1. „SEE” za darmo?

Wszystkie odcinki SEE są dostępne w Apple TV+, do którego można uzyskać dostęp w aplikacji Apple TV na iPhonie, iPadzie, Macu, Apple TV. Aplikacja Apple TV jest również dostępna na telewizorach Smart TV, urządzeniach Roku, Google TV, Android TV, Amazon Fire TV i konsolach do gier. W Polsce subskrypcja Apple TV+ kosztuje 24,99 USD miesięcznie i można dzielić się nią z rodziną.

Aby obejrzeć pierwszy sezon SEE za darmo, wystarczy przejść do aplikacji Apple TV i wyszukać ten tytuł. Chociaż nie wymaga subskrypcji, do oglądania treści wymagany jest ważny identyfikator Apple ID.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple