Nowy zwiastun „SEE” z San Diego Comic Con

Firma Apple opublikowała pełny zwiastun 3. i ostatniego sezonu serialu „SEE” na San Diego Comic-Con.

Finalowy zwiastun 3. sezonu serialu SEE od Apple TV+
fot. Apple TV+

Zaprezentowany w sobotę zwiastun trzeciego sezonu serialu SEE, zapowiada ostatnią część postapokaliptycznej serii Apple Original, osadzonej w świecie, w którym ludzkość straciła zmysł wzroku. Trzeci sezon osadzony został prawie rok po tym, jak Baba Voss, grany przez Momoę, pokonał brata Edo i opuścił rodzinę, aby żyć w odosobnieniu. Jednak naukowiec z Trivantian opracowuje nowy rodzaj broni, co skłania Babę do powrotu i ponownej ochrony swojego plemienia.

Ośmioodcinkowy finałowy sezon, początkowo zapowiadany przez Apple’a w czerwcu, będzie publikowany co tydzień w piątki od 26 sierpnia 2022 roku.

Na scenie Comic-Con showrunner Jonathan Tropper powiedział, że czarny charakter sezonu niekoniecznie będzie „osobą”, ale „rzeczą, której świat się obawiał, wracając z wizją, która jest efektem badań starożytnych”, informuje serwis Deadline.

Najwidoczniej będzie to dotyczyło jednego z ludzi Edo odkrywającego „prace” na temat budowania materiałów wybuchowych. Ten sezon będzie zatem skupiał się wokół tego „co się dzieje, gdy po 500 latach koncepcja bomb i materiałów wybuchowych zostanie ponownie wprowadzona do społeczeństwa”.

Inni kluczowi twórcy seriali dla Apple TV+ byli obecni na Comic-Conie i dzielili się wiadomościami o swoich produkcjach.

Współtwórca i scenarzysta „Inwazji” Simon Kinberg porównał nadchodzący sezon jako „Akt 2 filmu, w którym s**t szaleje” z „pełną akcją bitwy o Ziemię, której zawsze chciałem w serialu ”. Sezon 2. rozpocznie się kilka miesięcy po zakończeniu pierwszego sezonu i skupi się na wpływie inwazji na społeczeństwo i jednostkę..

Współtwórca „Mythic Quest” Megan Ganz, również pojawiła się na scenie, a sezon 3. bedzie opowiadał o tym, jak zespół rozdzielony w sezonie 2 może zostać przywrócony „w sposób, który wydaje się organiczny – na zasadzie twórczych partnerstw”.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ News | Apple Insider