Nowy spot promujący Apple One

Firma Apple udostępniła dziś nową reklamę wideo promującą subskrypcję Apple One, która łączy kilka usług Apple w niższej cenie.

Usługi w ramach Apple One

W 30-sekundowym spocie Apple przedstawia krótkie zestawienie usług zawartych w ramach subskrypcji Apple One: Apple Music, Apple Fitness+ (ta usługa nie jest dostępna w Polsce), Apple TV+, Apple News+ (ta usługa nie jest dostępna w Polsce), Apple Arcade i iCloud+. „Co jest w Apple One‌? Najlepsze w Apple” – czytamy w sloganie na końcu filmu.

Może Cię zainteresować także: Jak kupić subskrypcję Apple One?

Istnieje wiele poziomów usługi subskrypcji „Apple One”, których ceny zaczynają się od 24,99 zł miesięcznie. W Polsce można kupic jeszcze wariant rodzinny, który obejmuje wszystkie usługi dostępne w POlsce dla członków rodziny w ramach iCloud Family i kosztuje 39,99 zł miesięcznie. Z tej ostatniej opcji może skorzystać maksymalnie sześciu członków rodziny.

Obejrzyj spot prezentujący usługi w ramach „Apple One” – ten spot promuje dostępność w USA, więc pamiętaj, że nie wszystkie z wymienionych usług subskrypcji są dostępne w naszym kraju.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple