Noir teraz z osobnymi ustawieniami dla każdej witryny

Aplikacja mobilna „Noir – Dark Mode for Safari” w najnowszej aktualizacji otrzymała możliwość indywidualnych ustawień dla każdej strony WWW.

Aplikacja Noir - Dark Mode for Safari

Użytkownicy iPhone’ów i komputerów Mac, którzy korzystają z aplikacji Noir – Dark Mode for Safari mogą ustawić wyświetlanie stron internetowych pod Safari w taki sposób, aby automatycznie przełączały się między jasnym i ciemnym wyglądem. Dark mode (czyli tryb ciemny) jest szczególnie pożądany w godzinach wieczornych, ale nie wszystkie strony w sieci zostały przystosowane do automatycznego przełączania się na tryb nocny. I tu właśnie pojawia się wtyczka Noir – mała aplikacja, która może automatycznie przyciemniać dowolne strony internetowe w przeglądarce Safari.

Noir to jeden z najlepszych wyborów spośród aplikacji oferujących „dark mode” w sklepie App Store. Aplikacja jest płatna, ale oferuje znacznie więcej opcji niż bezpłatne alternatywy. Dzięki nowej aktualizacji do wersji 2022.2 można wprowadzić indywidualne ustawienia dla każdej witryny z osobna. Dzięki tak zwanym „motywom niestandardowym” można zmienić kolor tła i kolor tekstu dla każdej strony internetowej, a także skalę szarości i przyciemnienie obrazu.

Szablony stron internetowych można również udostępniać innym użytkownikom appki Noir. Łącze umożliwia eksportowanie ustawień wstępnych i szybkie importowanie ich na innym urządzeniu. Ponadto można teraz także zmieniać skróty klawiaturowe, a także dodano kilka nowych. Aktualizacja wprowadza również liczne poprawki błędów, dzięki którym Noir jest jeszcze lepszy.

Rozszerzenie Noir – Dark Mode for Safari dostępne jest w sklepie App Store i można je kupić za 13,99 zł (jednorazowa opłata):

źródło: Noir | App Gefahren