„Dom Gucci” online od dzisiaj na HBO Max

Lady Gaga jako outsiderka o niepohamowanych ambicjach, która wżeniła się w stojącą za włoskim imperium mody rodzinę Gucci już na HBO Max.

„Dom Gucci” (House of Gucci) – HBO Max, 2022 (online w Polsce)

Cieszący się uznaniem krytyków, nominowany do nagrody BAFTA film Dom Gucci (tyt. oryg. House of Gucci) Ridleya Scotta, z udziałem Lady Gagi i Adama Drivera, jest oficjalnie dostępny w Polsce na platformie streamingowej HBO Max. Film wylądował w HBO Max 17 lipca i można go oglądać w ramach wykupionej subskrypcji serwisu. Aplikacje HBO Max dostępne są na większości telewizorów smart TV, przystawkach telewizyjnych do telewizorów, urządzeniach mobilnych. Można korzystać z serwisu także za pomoca przeglądarki internetowej na komputerze.

O czym jest Dom Gucci?

Dom Gucci wyreżyserował Ridley Scott i występuje w nim Lady Gaga, Adam Driver, Al Pacino, Salma Hayek, Jared Leto, Jeremy Irons i wiele innych gwiazd. Film oparty jest na książce Sary Gay Forden zatytułowanej Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku z 2001 roku i przedstawia historię włoskiej marki odzieżowej Gucci oraz walkę o kontrolę nad marką pomiędzy Maurizio Guccim (Driver) i jego żoną Patrizią Reggiani (Gaga). Film przedstawia starcia władzy w rodzinie Gucci i fatalną eskalację machinacji Patrizii.

Film zadebiutował w kinach w marcu 2022 roku i od tego czasu zdobył spore uznanie krytyków, w tym nominacje do nagród BAFTA i Critics’ Choice Awards za kreację Lady Gagi.

Serwis HBO Max wystartował w Polsce w marcu tego roku i dostępny jest w ramach miesięcznej subskrypcji w cenie 29,99 zł lub 234,99 zł za rok.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu „Dom Gucci” z napisami w języku polskim:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: HBO Max