Zobacz zwiastun serialu familijnego „Pewnym krokiem”

„Pewnym krokiem” to familijny serial komediowy od Apple TV+ oparty na prawdziwej historii paraolimpijskiego sportowca Josha Sundquista – premiera 22 lipca 2022 roku.

„Pewnym krokiem” (Apple TV+, 2022)

Serial Pewnym krokiem (tyt. oryg. Best Foot Forward) oparty jest na książce Just Don’t Fall napisanej przez Josha Sundquista. Serial opowiada o 12-letnim Joshu Dubinie, który jest podekscytowany przejściem z nauczania domowego do nauki w szkole publicznej, a bycie jedynym uczniem z protezą nogi to wyzwanie, któremu jest gotów stawić czoła. Gdy wyrabia sobie pozycję wśród rówieśników, jego przyjaciele i rodzina towarzyszą mu na każdym kroku.

Pewnym krokiem został opracowany na potrzeby serialu przez Matta Fleckensteina, znanego z iCarly, a pierwsze cztery odcinki wyreżyserował Victor Nelli Jr., znany z Cudownych lat. W osadzie znaleźli się Logan Marmino, Stephen Schneider, Joy Suprano, Peyton Jackson i Trinity Jo-Li Bliss.

Apple TV+ jest znane z kilku produkcji, w których pojawiają się postacie niepełnosprawne, takich jak zwycięski CODA. Inne to El Deafo, który opowiada o superbohaterze króliku z aparatem słuchowym, czy wreszcie genialny serial See, w którym ludzie w przyszłości stracili wzrok.

Apple udostępni serial Pewnym krokiem dla subskrybentów Apple TV+ 22 lipca 2022 roku.

Zobacz zwiastun serialu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ Press