Wyjątkowy film „CODA” dostępny na Apple TV+

Niezależny film „CODA” zdobył nagrody jury i publiczności podczas Sundance 2021 na początku tego roku, a od piątku 13 sierpnia 2021 można już go obejrzeć na Apple TV+.

film „CODA” Apple TV+

Fabuła filmu CODA skupia się wokół Ruby, granej przez Emilię Jones, która jest jedyną słyszącą osobą w jej rodzinie. Wszystkie głuche role w filmie grają głusi aktorzy, w tym zdobywczyni Oscara Marlee Matlin. Jako dziecko niesłyszących dorosłych stała się de facto tłumaczką rodziców, co prowadzi do kilku bardzo zabawnych scen w filmie, w tym do tego, że Ruby musi przekazać rodzicom wstydliwą diagnozę wydaną przez lekarza za pomocą języka migowego. Ruby chce rozwijać swoją pasję związaną z muzyką.

Czy powinna oderwać się od rodziny, aby kontynuować karierę? Dowiesz się tego w tym dwugodzinnym filmie, który jest w równym stopniu wzruszający, zabawny i smutny.

CODA ma premierę w ograniczonej liczbie kin na całym świecie, więc jeśli chcesz zobaczyć ją w kinie, teraz masz szansę. W Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii CODA będzie wyświetlany z napisami, co czyni go pierwszym filmem kinowym, który będzie zawierał wypalone napisy dostępne dla wszystkich.

Jeśli nie możesz dostać się na pokaz na żywo lub po prostu chcesz go zobaczyć ponownie, możesz oglądać go na Apple TV+ od 13 sierpnia.

Obejrzyj zwiastun filmu:

W Apple TV+ CODA dostępny jest z opcją napisów w 36 językach, w tym języku polskim.

źródło: Apple