Zobacz zwiastun thrillera „Men” Alexa Garlanda

Jessie Buckley – jako kobieta na krawędzi szaleństwa podczas inspirowanych czyśćcem wakacjach, które zmieniły się w piekło.

Kadr z filmu „Men” - Jessie Buckley

Nowy film Alexa Garlanda pod tytułem Men opowiada o kobiecie (Buckley), która planuje wakacje na wsi, opłakując swojego męża, który pozornie skoczył z ich dachu, rzucając się na śmierć. Jednak postać Buckley wciąż prześladuje jej strata, zwłaszcza po ugryzieniu „zakazanego owocu”.

Buckley zaczyna wszędzie widzieć duchy – i twarz swojego karczmarza (Rory Kinnear). Nominowana do Oscara Buckley wydaje się być uwięziona w stworzonym przez siebie czyśćcu, a każdy mężczyzna żąda od niej wzięcia odpowiedzialności za śmierć małżonka i winę za jego nieszczęście. Premiera Men zaplanowana jest w kinach na 20 maja 2022 roku.

Reżyser Garland ponownie spotyka się na planie z operatorem Robem Hardym po współpracy przy Ex Machina i Anihilacja. Twórcy filmu współpracowali również nad serialem sci-fi Devs. Garland napisał scenariusz i wyreżyserował film Men, którego producentem jest Eli Bush, Andrew Macdonald i Allon Reich.

Obejrzyj zwiastun filmu „Men”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: IndieWire