Finałowy zwiastun filmu „Uncharted”

Obejrzyj finałowy zwiastun filmu „Uncharted”, opartego na podstawie gry o tym samym tytule, którego premiera zapowiedziana jest na 18 lutego 2022 roku.

Film „Uncharted” (2022)

Filmy oparte na grach wideo, nawet tych najpopularniejszych, nie mają najlepszych osiągnięć. Ale jeśli masz nadzieję na jedną z nielicznych, przełomowych adaptacji, które zdobywają punkty na dużym ekranie, obsadzenie Toma Hollanda w roli głównej to dobry sposób na osiągnięcie sukcesu. A w najnowszym zwiastunie długo (DŁUGO) wyczekiwanego filmu Uncharted, w którym występuje jako Nathan Drake, będzie musiał ciężko pracować, aby znaleźć własną fortunę. Tom Holland staje się pełnoprawną gwiazdą akcji w ostatnim zwiastunie filmu.

Słyszeliśmy o tym filmie od tak dawna, że aż trudno uwierzyć, że istnieje. Po raz pierwszy mówiło się o adaptacji w 2017 roku. To wtedy Tom Holland został po raz pierwszy ogłoszony głównym bohaterem Uncharted. Jednak próby przeniesienia popularnej serii gier wideo na ekrany trwają jeszcze dłużej.

Nie zamierzam deklarować, że było lub nie było warto czekać na podstawie jednego zwiastuna. Zwłaszcza, że miałem własne obawy związane z filmem. Ale zdecydowanie istnieją powody do optymizmu, nawet poza Hollandem w roli Nathana. Wygląda na to, że z pewnością będzie świetny w akcji i ma świetny wspierający rzut. I zabierze nas na cały świat.

Oto oficjalne streszczenie filmu od Sony:

Oparta na jednej z najlepiej sprzedających się i najbardziej cenionych przez krytyków serii gier wideo wszech czasów, Uncharted przedstawia widzom młodego bystrego Nathana Drake’a (Tom Holland) i przedstawia swoją pierwszą przygodę z poszukiwaniem skarbów z partnerem – dowcipnym Victorem „Sully” Sullivanem ( Mark Wahlberg). W epickiej przygodowej grze akcji, która obejmuje cały świat, obaj wyruszają w niebezpieczną pogoń za „największym, nigdy nie znalezionym skarbem”, jednocześnie odkrywając wskazówki, które mogą prowadzić do dawno zaginionego brata Nathana.

Obejrzyj ostatni, finałowy zwiastun filmu:

W filmie wyreżyserowanym przez Rubena Fleischera (Venom, Zombieland: Double Tap) występują także Sophia Ali, Tati Gabrielle i Antonio Banderas. Film pojawi się w kinach 18 lutego 2022 roku – przynajmniej taki jest teraz plan. W przypadku tego tytułu, nie uwierzymy w to, dopóki go nie zobaczymy (sic!). Mam nadzieję, że będzie to warte bardzo, bardzo, bardzo długiego oczekiwania.

Obejrzyj także wcześniejsze zwiastuny filmu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Sony