Zwiastun filmu „Uncharted” przypomni Ci najlepsze momenty z gry

Pierwszy zwiastun filmu „Uncharted” jest już dostępny, po ponad dziesięciu latach produkcji, siedmiu reżyserach i pięciu różnych datach premiery. Z Tomem Hollandem w roli Nathana Drake’a trafi do kin 18 lutego 2022 roku.

Po ponad dekadzie prac (i siedmiu reżyserach) wydaje się, że film Sony pt. Uncharted wreszcie i naprawdę trafi do kin – i ma nawet zwiastun, który to potwierdza. Tom Holland, który gra Nathana Drake’a rzuca świeże spojrzenie na głównego bohatera.

Fabuła filmu Uncharted toczy się na długo przed popularną serią gier wideo. Tom Holland wciela się bowiem w nietypowo młodą wersję łowcy fortuny i poszukiwacza przygód Nathana Drake’a.

Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że młody Holland wygląda na dużo młodszego w porównaniu do jego bardziej dojrzałego odpowiednika z gier wideo. Ale Sony będzie miało mnóstwo czasu, aby przekonać fanów do pójścia do kin w nadchodzących miesiącach.

Pomimo tego, że pozornie jest to prequel, fani gier zauważą, że momentów w filmie wygląda bardzo znajomo: na przykład duży plan samolotu wygląda jakny nył żywcem wzięty z Uncharted 3: Oszustwo Drake’a.

W filmie występują również inne godne uwagi postacie z Uncharted, nawet jeśli są one praktycznie niemożliwe do zidentyfikowania: Mark Wahlberg gra Sully’ego bez wąsów, podczas gdy Sophia Taylor Ali jest młodą Chloe Frazer.

Aby spojrzeć z pewnej perspektywy na to, jak długo film był rozwijany, Wahlberg pierwotnie miał zagrać samego Drake’a w 2010 roku, ponad dekadę temu, kiedy rozpoczęto prace nad adaptacją.

Uncharted nie jest jedyną ważną adaptacją gry wideo od Naughty Dog, która jest obecnie w toku. Studio współpracuje również z HBO nad wersją serialu telewizyjnego pt. The Last of Us, w którym wystąpią Pedro Pascal i Bella Ramsey jako Joel i Ellie.

Uncharted ma w końcu trafić do kin w przyszłym roku – 18 lutego 2022 roku.

źródło: Sony