Cinkciarz integruje swoje aplikacje w jedną

Fintech udostępnia jedną aplikację wielowalutową o nazwie „Cinkciarz.pl”, łączącą usługi finansowe z dotychczasowych kilku oddzielnych aplikacji mobilnych – na razie tylko na Androida.

Zintegrowana aplikacja mobilna Cinkciarz.pl

Nowa aplikacja mobilna Cinkciarza umożliwia śledzenie kursów walut i kryptowalut, wymianę walut, wysyłanie przekazów pieniężnych, korzystanie z kart wielowalutowych oraz przyjmowanie płatności BLIK na smartfon w jednym miejscu.

Zgodnie z zapowiedziami, użytkownicy serwisu mają już do dyspozycji jedną aplikację, która zawiera funkcje dotychczasowych kilku aplikacji fintechu: aktualne kursy walut i kryptowalut, wymianę walut, przekazy pieniężne i karty wielowalutowe. Połączona aplikacja umożliwia dodatkowo przyjmowanie płatności BLIK na smartfon, czyli JustGrab.

Cinkciarz.pl to następca aplikacji Wymiana Walut, która zostanie automatycznie zastąpiona nową aplikacją przy kolejnych aktualizacjach. Początkowo jest dostępny dla posiadaczy urządzeń z systemem Android. Niedługo ma się również pojawić w sklepie App Store dla użytkowników iOS. Chętni klienci mieli możliwość jako pierwsi korzystać z aplikacji w wersji beta i przekazywać swoje opinie.

Funkcje zintegrowanej aplikacji

  • Wymiana kilkudziesięciu walut w jednej aplikacji Opłacanie transakcje wygodnymi metodami płatności i korzystanie ze społecznościowej wymiany walut.
  • Śledzenie notowań walut i kryptowalut, przeliczanie kursów w kalkulatorze, ustawianie alertów walutowych i wymiana waluty na własnych warunkach.
  • Zamawianie karty do płatności w 160 walutach i zarządzanie nią w aplikacji. Kontrola wydatków, ustawianie limitów, przypisanie jej do Google Pay i wypłacanie pieniędzy z bankomatów na świecie.
  • Szybkie i bezpieczne wysyłanie pieniędzy w wielu walutach na rachunek bankowy, adres e-mail lub numer telefonu. Odbieranie pieniędzy bezpośrednio w aplikacji.
  • Dostęp do najważniejszych funkcji finansowych. Ekspresowe metody płatności i wygodne zarządzanie swoim portfelem walutowym.

Jak zapewniają twórcy z nową aplikacją mamy pełną kontrolą na finansami. Szybko można przesuwać środki z portfela na kartę i odwrotnie. Wymieniać walutę i trzymać środki na kilkudziesięciu rachunkach walutowych. Wygodne monitorowanie wydatków i osiąganie założonych celów. Przy wszystkich operacjach z góry znamy finalny koszt transakcji – bez ukrytych prowizji za przewalutowanie.

Zrzuty ekranów z aplikacji Cinkciarz.pl
Zrzuty ekranów z aplikacji Cinkciarz.pl

Aplikację pobierzesz bezpłatnie na urządzenia z systemami iOS i Android (nowa, zintegrowana wersja apki obecnie dostępna jest tylko w Google Play):

źródło:

Usługi oferowane w aplikacji Cinkciarz.pl świadczą firmy należące do Conotoxia Holding.