Marketplace serwisu Cinkciarz poszerza ofertę

Fintech Cinkciarz nie tylko z walutami, teraz też doładowania, kody i karty podarunkowe do gier, programów, muzyki, filmów i książek.

Sklep eStore od serwisu Cinkciarz

Uruchomiony w 2019 roku eStore Cinkciarz.pl to marketplace, zapewniający klientom dostęp do różnorodnej rozrywki. Można w nim kupić wiele produktów cyfrowych, opłacając zamówienie jedną z wielu dostępnych metod płatności, a także walut. W sklepie można kupić też gry, muzykę, audiobooki, e-booki, VOD, karty podarunkowe.

Użytkownicy znajdą tam m.in. kody aktywacyjne czy doładowania do gier i popularnych platform, takich jak: PlayStation, Xbox, Nintendo i ich subskrypcji premium, a także kody dostępu do pakietów MS Office i oprogramowań antywirusowych. Można również kupić dostęp do Spotify Premium, CDA Premium i Empik Go oraz karty podarunkowe do Empiku i Allegro.

Marketplace jest w pełni zintegrowany z autorskim systemem płatności fintechu – Cinkciarz Pay. Dzięki temu klienci mogą opłacić zamówienie w dowolnej z 28 walut, korzystając z wielu wygodnych metod płatności.

Przed skorzystaniem z oferty zapoznaj się z regulaminem korzystania ze sklepu internetowego eStore. Właścicielem sklepu jest spółka Cinkciarz Marketing Sp. z o.o. Sp. k.

źródło: Cinkciarz