„Disney Melee Mania” już w grudniu wyłącznie w Apple Arcade

Postacie Disneya rzucają się sobie do gardeł w nadchodzącej grze „Disney Melee Mania” tylko w usłudze Apple Arcade.

Disney Melee Mania (Apple Arcade, grudzień 2021)

Ukochane postacie Disneya i Pixara odłożą na bok troskę i dzielenie się – spróbują pokonać siebie nawzajem w Disney Melee Mania – grze, która wkrótce pojawi się wyłącznie w Apple Arcade. Na opublikowanej grafice widać, że Mickey wygląda, jakby opanowało go „mania” walki na maksa i jest gotowy pożreć czyjąś wątrobę.

Ci, którzy byli przyzwyczajeni do słodkich i delikatnych historii Disneya, mogą być nieco zaskoczeni grą Disney Melee Mania. „Gracze będą rywalizować z arkadowymi bohaterami Disneya i Pixara w zabawnej i szaleńczej bójce, aby przetrwać chaotyczną walkę i pozostać w centrum uwagi” – powiedział w poniedziałkowym komunikacie prasowym Simon Davis, dyrektor generalny Mighty Bear Games – studia stojącego za tym tytułem.

Gracze będą mogli zabrać Ralpha Wreck-It, Elsę, Myszkę Miki, Frozone’a, Moanę, Buzza Astrala i innych na arenę bitewną. Deweloper planuje z czasem dodać do walki kolejne znane postacie.

Każda runda gry rozpocznie się od wyboru przez gracza jednej spośród 12 postaci do walki w meczach 3 na 3. Podczas każdego pięciominutowego starcia gracze będą musieli zdobyć jak najwięcej punktów — lub pokonać przeciwną drużynę tyle razy, ile mogą — aby mieć szansę na zwycięstwo. Disney Melee Mania zaoferuje szybkie bitwy wieloosobowe, które wystawią na próbę unikalne zdolności każdej postaci w walce wręcz.

Disney Melee Mania od Mighty Bear Games ma zostać uruchomiony w usłudze gier z subskrypcją Apple Arcade w grudniu 2021 roku.

źródło: Apple Newsroom