Usługa Netflix Gry jest już dostępna na iPhonie i iPadzie

Netflix ogłosił, że usługa Netflix Gry, która jest zawarta w istniejących subskrypcjach firmy, jest teraz dostępna na urządzeniach z systemami iOS i iPadOS — około tydzień po debiucie nowej funkcji na Androidzie.

Netflix Gry dostępne w sklepie App Store (iOS i iPadOS)

Zgodnie z wcześniejszymi nieoficjalnymi zapowiedziami, Usługa Netflix Gry (Netflix Games) pozwala użytkownikom grać w tytuły stworzone przez Netfliksa, takie jak „Stranger Things: 1984” i „Shooting Hoops” na różnych platformach, teraz także na iPhonie lub iPadzie.

Netflix Gry zawarte są w istniejących pakietach Netfliksa, więc nie są wymagane żadne dodatkowe opłaty ani subskrypcje. Ponadto usługa przesyłania strumieniowego udostępnia każdą grę jako osobną aplikację w sklepie App Store, aby w pełni przestrzegać zasad Apple’a dotyczących aplikacji z katalogu gier.

W momencie pisania tego wpisu gry są dostępne w App Storze ale firma twierdzi, że w środę pojawią się w głównej aplikacji Netflix.

Netflix Gry zadebiutowały na Androidzie 3 listopada 2021 roku dla wszystkich a nieco wcześniej, pod koniec września, w Polsce, we Włoszech i Hiszpanii.. Podobnie jak w przypadku Androida, poszczególne gry są pobierane na urządzenie użytkownika, a nie przesyłane strumieniowo z chmury.

Poniżej znajdziesz linki do wszystkich gier Netfliksa w sklepie App Store:

źródło: Netflix