Tom Holland jako Nathan Drake w filmie „Uncharted”

Zobacz pierwsze zdjęcia z planu filmu „Uncharted”, na których widzimy po raz pierwszy Toma Hollanda w roli Nathana Drake’a – wygląda niemal jak „prawdziwy”!

Tom Holland jako Nathan Drake w filmie Uncharted

Wszystko wskazuje na to, że prace nad filmem Uncharted od Sony, na podstawie jednej z lepszych gier na PlayStation, naprawdę posuwają się naprzód. Najnowsze dowody pochodzą z Instagrama Toma Hollanda (oraz oficjalnego konta Uncharted na Twitterze), gdzie udostępniono zdjęcie głównego bohatera w pełnej charakteryzacji i kostiumie Nathana Drake’a. Holland jest młodym aktorem o trochę dziecięcej twarzy, ale wbrew różnicom nawet pasuje do tej roli — a cała atmosfera uchwycona na tym ujęciu w całkiem satysfakcjonujący sposób krzyczy „Uncharted!”.

Przeczytaj także: „Lara Croft Go” teraz także za darmo dla wszystkich

Kolejnym dowodem na to, że film Uncharted faktycznie powstaje, Nolan North opublikował na Twitterze kilka zdjęć zza planu. North użyczał swojego głosu dla Nathana Drake’a we wszystkich czterech częściach oryginalnej gry Uncharted i powiedział, że spotkanie z Hollandem było jak „patrzenie w lustro!” (Zakładamy, że lustro, które może odwrócić czas). North podzielił się kilkoma szczegółowymi ujęciami z całego planu, co dodatkowo sprawia wrażenie, jakby film Uncharted był prawdziwy i faktycznie był kręcony :)

Ale OK, żarty na bok — wydaje się, że film wyszedł poza piekło deweloperskie, w którym utknął na około dekadę, ponieważ nie mniej niż sześciu reżyserów było związanych z filmem Uncharted, zanim Ruben Fleischer wszedł na pokład w lutym tego roku.

Od tego czasu wszyscy wiemy jak sprawy się potoczyły ze względu na pandemię koronawirusa, co opóźniło plan zdjęciowy. Według oficjalnego Twittera gry Uncharted, film pojawi się w kinach 15 lipca 2021 roku (a nie tak, jak wcześniej przewidywano, że w marcu 2021 r.) zakładając, że premiera nie zostanie przełożona z powodu pandemii.

źródło: Uncharted | Engadget