Rusza jesienna wyprzedaż OnePlus z rabatami do 400 euro!

W czwartek 27 sierpnia 2021 roku rusza wielka, jesienna wyprzedaż urządzeń firmy OnePlus – oferty będą objęte rabatami do 400 EUR na urządzenia, takie jak seria OnePlus 9, 8 oraz Nord.

Jesienna wyprzedaż OnePlus 2021

Wraz z nadejściem sezonu jesiennego OnePlus rusza z, trwającą aż miesiąc, wielką wyprzedażą na oneplus.com i na Amazonie. Kampania obejmie promocje i oferty specjalne na urządzenia marki. Promocje są okazją dla społeczności do zakupu ich ulubionych urządzeń ze znaczną obniżką.

Od najnowszych i najbardziej zaawansowanych flagowych urządzeń – OnePlus 9 Pro i OnePlus 9 po bardziej przystępną cenowo i niezwykle popularną linię produktów OnePlus Nord, w tym niedawno wprowadzone na rynek OnePlus Nord 2 i OnePlus Nord 2 CE, wszystkie popularne urządzenia OnePlus będą dostępne w atrakcyjnych cenach.

Największa obniżka w jesiennej ofercie na oneplus.com to ogromny rabat, aż do 400 EUR na OnePlus 8 Pro, wraz z torebką „nerką” OnePlus w prezencie. Kolejna oferta to aż 110 EUR zniżki na OnePlus 8T wraz z możliwością zakupu OnePlus Buds/ Buds Z /„nerki” OnePlus, aż z 50% zniżką. Najnowsze i najbardziej zaawansowane flagowe smartfony z serii OnePlus 9 są dostępne o 50 euro taniej, z torebką „nerką” OnePlus w prezencie. Ponadto wszystkie urządzenia z serii Nord, w tym pierwszy Nord i niedawno wprowadzone na rynek OnePlus Nord 2 i OnePlus Nord CE, będą dostępne w pakiecie z imponującymi ofertami, takimi jak przecenione „blind boxes” i torebki „nerki” od OnePlus.

Na Amazonie smartfony OnePlus są już ze zniżkami!

Na Amazonie, gdzie kampania już trwa, promocje dostępne będą aż do 6 września. Najbardziej atrakcyjne oferty na tym kanale są dostępne są dla serii OnePlus 8, które obejmą zniżkę do 400 EUR na OnePlus 8 Pro, 300 EUR na OnePlus 8 i EUR 150 zniżki na OnePlus 8T. Inne ciekawe okazje obejmują obniżkę ceny o 150 EUR na OnePlus Nord N10, a także 100 EUR zniżki na najnowsze i najbardziej zaawansowane flagowe smartfony – serię OnePlus 9, do 100 EUR zniżki na OnePlus Nord oraz zniżkę 50 EUR na jeden z najnowszych smartfonów z linii Nord – OnePlus Nord CE.

Najnowszym urządzeniem we flagowym portfolio marki jest seria OnePlus 9. To najbardziej zaawansowane smartfony, oferujące najwyższej klasy flagowy aparat fotograficzny z systemem Hasselblad Camera for Mobile, wyświetlacze nowej generacji o wysokiej częstotliwości odświeżania i technologię szybkiego ładowania bezprzewodowego, która przewyższa rozwiązania ładowania przewodowego swoich konkurentów. Niedawno OnePlus wprowadził również na rynek następcę pierwszego OnePlus Nord – OnePlus Nord 2 5G, najsilniejszy smartfon w kategorii, w segmencie średnim, wyposażony w kilka flagowych funkcji, w tym główny aparat 50 MP, czujnik Sony IMX 766, OIS, Warp Charge 65 i 4500 mAh z flagowej serii OnePlus 9 oraz flagowy chipset MediaTek – Dimensity 1200-AI, stworzony wyłącznie dla OnePlus, wspierany wieloma funkcjami opartymi na sztucznej inteligencji, aby wzmacniać wrażenia użytkownika na każdym kroku.

Przejdź do stron z promocjami:

  • Oferty na stronach Amazonu (już od dzisiaj!).
  • Oferty na stronach Oneplus.com (od czwartku 27 sierpnia 2021 roku).

źródło: OnePlus