Możesz zdecydować, co się stanie z Twoim kontem Veturilo

Firma Veturilo wysłała do swoich użytkowników informację o możliwości zadecydowania o tym, co ma stać się z ich dotychczasowymi kontami.

Co dalej z Twoim kontem Veturilo? Masz wybór!

Start nowego sezonu Veturilo zaplanowany jest na 1 marca 2021 roku i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Veturilo przekazało użytkownikom informację o trzech możliwościach jakie mają do wyboru.

3 możliwości do wyboru

  • ?? W pierwszej opcji zakładasz konto przeznaczone specjalnie dla Warszawskiego Roweru Publicznego. Umowa zawierana jest bezpośrednio z miastem stołecznym Warszawa. Wszystkie środki znajdujące się na obecnym koncie zostaną w całości przeniesione na nowe konto.
  • ?? Wybierając drugą możliwość przenosisz się do globalnego konta Nextbike, które jest kompatybilne ze wszystkimi 39 systemami Nextbike w Polsce (w tym Veturilo), ponadto możesz z niego korzystać w ponad 200 miastach w 25 krajach na świecie! Korzystanie z rowerów miejskich i aplikacji Veturilo pozostaje bez zmian. Twoje środki zostaną w całości przeniesione na nowe konto.
  • ?? Jeśli jednak zdecydujesz, że nie chcesz korzystać z rowerów miejskich, pozostaje wybór zamknięcia konta użytkownika. Aby to zrobić należy kliknąć na stronie w opcję „Zwrot środków” i wypełnić formularz. Zwrot nie dotyczy środków bonusowych.
Co dalej z kontem Veturilo? 3 możliwości do wyboru

Wszyscy dotychczasowi użytkownicy Veturilo powinni o dokonać wyboru poprzez specjalną stronę.

źródło: Veturilo