4. edycja eTradeShow 18 maja 2021 r.

Rahim Blak i jego Mosaico to Partner Strategiczny 4. edycji eTradeShow – najbardziej merytoryczne wydarzenie branży e-commerce już w maju!

eTradeShow (18 maja 2021 roku)

Nikt nie zna się na tokenizacji tak dobrze jak on! Ułatwia pozyskanie kapitału w oparciu o technologię zaufania publicznego. Równocześnie demokratyzuje dostęp do atrakcyjnych szans na inwestycję, jak również dywersyfikację portfela. Rahim Blak i Mosaico to solidny partner, wprowadzający w świat pozyskania kapitału dzięki tokenizacji na blockchainie. W czasie czwartej edycji eTradeShow Rahim Blak wygłosi wykład, który zmieni Wasze podejście do branży internetowej! 

Dlaczego warto dołączyć do eTradeShow?

Podczas eTrade Show wystąpią eksperci branży e-commerce, przeprowadzając przez cały Customer Journey. Podzielą się wiedzą na temat reklamy, powiedzą o czynnikach sukcesu, integracji sprzedaży stacjonarnej z internetową, a także kierunku rozwoju tego segmentu. Pokażą nowe sposoby skutecznego prowadzenia sklepu internetowego, doradzą, jak kontaktować się z klientami, jak również zdradzą sposoby pozwalające zwiększyć liczbę zamówień. Dzięki nim user experience i customer experience w Twojej firmie będą stały na poziomie, którego nie osiągnęły nigdy wcześniej!

eTradeShow to:

  • 4 sceny tematyczne
  • najbardziej doświadczeni eksperci w dziedzinie e-commerce
  • gwarancja aktualizacji wiedzy i wyprzedzenia trendów
  • najbardziej merytoryczni prelegenci
  • bogate case study
  • porady profesjonalistów dotyczące bezpośrednio Twojego biznesu
  • krok, którego Twoja firma potrzebuje do rozwoju

IV edycja eTradeShow już 18 maja 2021 roku (PGE Narodowy Warszawa). Będzie to najlepsza okazja do spotkania się z partnerami biznesowymi i rozszerzenia sieci kontaktów. Event ten to nie tylko bogata oferta firm, ale przede wszystkim spersonalizowane pod branżę i wymagania rynku wydarzenia towarzyszące, które są idealną okazją do poszerzana i zdobywania wiedzy z zakresu rozwoju oraz prowadzenia biznesu.

eTradeShow
Termin: 18 maja 2021
Miejsce: PGE Narodowy Warszawa

Nie czekaj i zarejestruj się już dziś! Więcej informacji o wydarzeniu i biletach znajdziesz na stronie internetowej wydarzenia:

Wybierz eTrade Show i postaw krok w stronę rozwoju Twojego biznesu!

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Mosaico. Partnerami wydarzenia zostali DevaGroup oraz Reach a Blogger. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz IAB Polska. mobiRANK.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

źródło: informacja organizatora