„Giń, 2020!” od twórców Black Mirror już wkrótce!

Twórcy serialu „Czarne lustro” przygotowali specjalny program komediowy „Giń, 2020!”, o roku, którego nikt nie chce pamietać!

Giń 2020! (Death to 2020) Netflix

Jeśli jesteś jednym z wielu, którzy przeklinają rok 2020 więcej razy, niż możesz zliczyć, Netflix Cię słyszy. Gigant streamingu właśnie ogłosił Giń, 2020! (tyt. oryg. Death to 2020), „wydarzenie komediowe” stworzone przez twórców Czarnego lustra (tyt. oryg. Black Mirror). W wydarzeniu specjalnym występują między innymi Samuel L. Jackson, Hugh Grant, Lisa Kudrow, Leslie Jones, Joe Keery (znany ze Stranger Things), Kumail Nanjiani (Silicon Valley and The Big Sick), Tracey Ullman, Cristin Milioti (Wilk z Wall Street) , Diane Morgan (After Life) i Samson Kayo (Famalam).

Netflix nie potwierdził jeszcze, kiedy będzie wyemitowany program specjalny, i po prostu opisuje go jako wydarzenie, którego nie można zapomnieć „o roku, którego naprawdę nie chcecie pamiętać”. Brzmi dobrze.

Przeczytaj także: Objaśnienie, jak dojść do wszystkich zakończeń w „Bandersnatchu”?

„2020: [wstaw tutaj własny przymiotnik] rok, którego nawet twórcy Czarnego lustra nie mogli wymyślić… ale za to chcą coś dodać”. Mówi się, że program będzie specjalnym dokumentem, w którym „niektóre z najbardziej (fikcyjnych) znanych głosów na świecie” zostaną połączone z materiałami z życia wziętymi z mijającego roku.

Zwiastun opublikowany w mediach społecznościowych (możesz obejrzeć poniżej) tak naprawdę niewiele zdradza, chociaż kończy się stwierdzeniem „za wcześnie?”. Będziemy musieli poczekać, aż program specjalny się pojawi, aby zdecydować, czy chcemy przenieść go do kosza historii, tak jak resztę 2020 roku.

źródło: Engadget | Netflix Polska