5. sezon serialu „Czarne lustro” już 5 czerwca na Netflixie

Obejrzyj pierwszy zwiastun piątego sezonu serialu „Czarne lustro”, który powróci tym razem z trzema odcinkami już 5 czerwca 2019 roku w serwisie Netflix.

Czarne lustro - 5. sezon

Jak zawsze, antologia Czarnego lustra (tytuł oryg. Black Mirror) zawiera  serię pytań o naszą przyszłość powiązaną z nową technologią, społeczeństwo i nasze rozumienie nas samych. Najnowszy zwiastun pokazuje ciekawe fragmenty kilku historii, które będziemy mogli obejrzeć już niedługo.

Piąty sezon serialu będzie miał tylko 3 odcinki, ale producenci Netflixa i Black Mirror wydają się mieć dużo talentu do kompensacji. W serialu wystąpią między innymi: Anthony’ego Mackiego, Andrew Scotta, Yahya Abdul-Mateen II, Tophera Grace, Nicole Beharie, Angourie Rice i (tak) Miley Cyrus. Różnorodność odcinków jest bardzo wyraźna: od supernowoczesnej technologii, smartfonów po dystopijnego wykonawcę, który „przeszedł transformację, aby osiągnąć wyższy poziom sławy”.

Trzy nowe opowieści o przyszłości, której powinniśmy byli się spodziewać

Black Mirror: Bandersnatch, interaktywny film, z kilkoma zakończeniami zadebiutował w serwisie Netflix 28 grudnia ubiegłego roku. Czwarty sezon serialu z kolei w grudniu 2017 roku.

Obejrzyj najnowszy zwiastun:

Poprzednie sezony możesz odświeżyć sobie, klikając na poniższy przycisk:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)