PlayStation®Plus na rok 25% taniej!

W ramach trwających wyprzedaży z okazji Black Friday Sony obniżyło dla wszystkich cenę rocznej subskrypcji do 180 zł.

PSPlus 25% taniej z okazji Black Friday

Roczna subskrypcja PlayStation Plus standardowo kosztuje 240 zł – oszczędzasz 46% w porównaniu z miesięczną opłatą (za 1-miesięczną subskrypcję PS Plus) oraz 40% w porównaniu z kwartalną opłatą (za 3-miesięczną subskrypcję PS Plus). Teraz, w ramach trwających niesamowitych ofert Black Friday w sklepie PlayStation Plus 12-miesięczna subskrypcja kosztuje tylko 180 zł – to oszczędność o 60 zł w porównaniu z ceną regularną.

Jeżeli korzystasz już z rocznej subskrypcji i kończy się dopiero za kilka miesięcy, to wykupując kolejne 12 miesięcy będzie liczone dopiero od końca trwającej subskrypcji.

PlayStation®Plus to największa społeczność graczy nowej generacji, dzięki której otrzymujesz:

  • dostęp do trybu online dla wielu graczy na PS4™/ PS5: jeśli szukasz rywali lub członków zespołu, PlayStation®Plus pozwoli Ci cieszyć się grami na PS4™ z innymi graczami online,
  • gry co miesiąc: pobierz co najmniej 24 starannie dobrane gry na PS4/PS5 w roku bez dodatkowych kosztów: możesz je zachować i grać w nie przez czas trwania Twojej subskrypcji,
  • rabaty na wyłączność: skorzystaj ze specjalnych ofert na gry i dodatki w PlayStation®Store,
  • dysk internetowy: otrzymaj 100 GB pamięci w chmurze na zapisy gier na PS4™/PS5.

Kup członkostwo PlayStation Plus 25% taniej (180 zł)

Subskrypcja PS Plus to ciągła subskrypcja płatna, z Twojego portfela co rok będzie pobierana stała opłata subskrypcyjna w wysokości 240 zł.

  • Stała opłata subskrypcyjna: 240 zł do momentu otrzymania powiadomienia o zmianie ceny na adres e-mail zarejestrowany na koncie.
  • Częstotliwość pobierania opłat: co rok.
  • Czas trwania subskrypcji: do momentu jej anulowania.

Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie. Abonament wygaśnie wówczas wraz z końcem bieżącego miesiąca. Zatrzyma to pobieranie przyszłych opłat, ale nie otrzymasz zwrotu już dokonanych płatności.

Instrukcję anulowania subskrypcji znajdziesz tutaj.

Dostęp do treści/usług PlayStation®Plus różni się w zależności od wieku użytkownika i rodzaju konta. Gry dostępne w ramach subskrypcji (oraz funkcje internetowe każdej gry) mogą ulec zmianie. Dostęp do usługi nie jest gwarantowany.

źródło: PlayStation