Nowe możliwości Spotify na PlayStation 5

Długo oczekiwany PS5 trafił już do pierwszych użytkowników, a wraz z konsolą nowe sposoby odtwarzania utworów i podcastów ze Spotify.

Spotify na konsoli PlayStation 5 #PS5

Wyczekiwana konsola PlayStation 5 jest już dostępna, a wraz z jej premierą nowe możliwości odtwarzania muzyki za pośrednictwem platformy Spotify. Podobnie jak w przypadku PlayStation 4, gracze mogą słuchać wybranych przez siebie piosenek i podcastów, idealnych do walki z zombie lub podczas wędrówek i przygód w otwartym świecie gier. Jest też kilka nowych sposobów na zwiększenie mocy kombinacji słuchania i odtwarzania.

Przeczytaj również: Aplikacja Apple TV dostępna na PS4 i PS5

  • Nowy pilot PS5 Media z przyciskiem Spotify, zapewniającym płynną integrację między muzyką, podcastami i grami. Szybka nawigacja po mediach dzięki wbudowanym kontrolkom odtwarzania/wstrzymywania, przewijania do przodu i do tyłu. Pilot umożliwia także regulację głośności i ustawień zasilania na kompatybilnych telewizorach.
  • Użytkownicy mają dostęp do platformy Spotify bezpośrednio z Control Center i szybki dostęp do elementów sterujących odtwarzaniem za pośrednictwem centrum sterowania, dzięki czemu można szybko przełączać się między grami i aplikacjami, pomijać i wstrzymywać muzykę bez wychodzenia z gry.
  • Odtwarzanie Spotify na telefonie za pośrednictwem Spotify Connect zapewnia nieprzerwaną rozgrywkę, a także możliwość przeglądania Spotify w celu znalezienia najlepszych utworów, list odtwarzania i podcastów z gier.
  • Nowy Media Home na PS5, dzięki czemu będziesz mieć łatwy dostęp do swoich aplikacji multimedialnych. Ponadto, jeśli nie masz jeszcze Spotify, możesz pobrać je z Media Home, połączyć swoje konto, a nawet je utworzyć.
Pilot PS5 Media z przyciskami: Disney+, Netflix, Spotify i YouTube.

Ponadto, użytkownicy zyskują dostęp do stale rosnącej biblioteki Gaming Hub pełnej podcastów, playlist i sountracków z najpopularniejszych gier. Od 2016 roku Gaming Hub zapewnia graczom najlepszą zawartość audio.

Niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki na domowych głośnikach, przesyłasz strumieniowo na smartwatchu, czy słuchasz przez konsolę do gier, Spotify oferuje niezliczone wygodne sposoby słuchania. Podnieś poziom swojej gry dzięki Spotify na PS5, podłączając zwoje konto do urządzenia – a potem zacznij słuchać.

źródło: Spotify