„Powrót z Bambuko” Nosowskiej od 16 września!

Nowa książka Katarzyny Nosowskiej zatytułowana „Powrót z Bambuko” ukaże się 16 września 2020 roku nakładem wydawnictwa Wielka Litera.

„Powrót z Bambuko” Katarzyna Nosowska
„Chodź opowiem Ci świat”

Wokalistka zespołu HEY powraca z nową książką zatytułowaną Powrót z Bambuko, która trafi do księgarń już 16 września 2020 roku. Już teraz można ją zamawiać w przedsprzedaży, aby książka została wysłana jeszcze w sierpniu! Tym razem Katarzyna Nosowska kieruje swoje słowa do osób, które nie potrafią odnaleźć swojego miejsca w życiu. To druga pozycja autorki po wydanej w 2018 roku książki A ja żem jej powiedziała… – która nawiązywała do krótkich performerskich filmików zamieszczanych przez Nosowską na Instagramie.

O czym jest książka „Powrót z Bambuko” Nosowskiej?

Do Bambuko spadamy i jesteśmy strącani wszyscy. Przez całe życie. To nieuniknione. Ale da się z Bambuko wyjść i powrócić do Krainy Przytomności. Droga prowadzi po Schodach Olśnień. Czasem jest ich więcej, czasem mniej. Każdy ma swoje, indywidualne stopnie.

Ta książka jest jak swobodnie naszkicowana mapa, przyjacielska sugestia i pełna troski wskazówka, jak zacząć wspinaczkę. Kaśka po raz kolejny dodaje nam otuchy. Zachęca, by być odważnym, wyłączyć autopilota i chwycić za kierownicę, by na bieżąco podejmować decyzje o kierunku jazdy, odpalić muzykę na ful, patrzeć na zmieniający się za oknem krajobraz i koniecznie stawać, gdy coś naprawdę zachwyci.

Tak na Instagramie zachęca do przeczytania swojej książki sama autorka:

Polecam Wam cudowną formułkę na lęk przed tym, co ludzie powiedzą, a brzmi ona: I co z tego? Nic z tego. Za każdym razem okazuje się, że nic z tego. Oni będą gadać – to pewne. Będą gadać tyle, ile trzeba, by się nasycić – nie dłużej. Chodzi o to, by własnym zaangażowaniem nie spowodować, że monolog zamieni się w dialog. Nie wahajcie się użyć własnego życia, by żyć, jak Wam się podoba – POWRÓT Z BAMBUKO nowa książka (…)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Polecam Wam cudowną formułkę na lęk przed tym, co ludzie powiedzą, a brzmi ona: I co z tego? Nic z tego. Za każdym razem okazuje się, że nic z tego. Oni będą gadać – to pewne. Będą gadać tyle, ile trzeba, by się nasycić – nie dłużej. Chodzi o to, by własnym zaangażowaniem nie spowodować, że monolog zamieni się w dialog. Nie wahajcie się użyć własnego życia, by żyć, jak Wam się podoba – POWRÓT Z BAMBUKO nowa książka – przedsprzedaż link w bio / ? @rafalmaslow ? @wilsonwillofficial ??‍♀️ @michalbielecki_ ? @wielkalitera, okładka oraz piękne ilustracje i grafiki, które znajdziecie na kolejnych zdjęciach – @formallina_illustration ?? dziękuje ? #powrotzbambuko #ksiazka #przedsprzedaz #preorder @sklepzmuzyka.pl

Post udostępniony przez Nosowska (@nosowska.official)

Książka dostępna jest już w przedsprzedaży na stronie wydawnictwa Wielka Litera w dwóch wersjach: podstawowej (w miękkiej oprawie) i limitowanej edycji specjalnej (w twardej oprawie z dodatkowymi grafikami w kopercie).

  • data wydania: 16.09.2020
  • oprawa: miękka
  • format: 145 x 220 mm
  • liczba stron: 272
  • kategoria: felietony, polska literatura piękna
  • ISBN: 9788380324862

źródło: Wielka Litera