Nosowska wyda książkę pt. „A ja żem jej powiedziała…”

Wokalistka zespołu Hey Katarzyna Nosowska, która od zeszłego roku robi jeden z najlepszych profilów na Instagramie w Polsce, postanowiła wydać książkę inspirowaną słynną serią pt. „A ja żem jej powiedziała…”

Książka pt. „A ja żem jej powiedziała...” – Katarzyna Nosowska
Książka pt. „A ja żem jej powiedziała…” – Katarzyna Nosowska

Jeżeli korzystacie z Instagrama, to z pewnością obserwujecie jeden z najlepszych polskich profilów prowadzonych przez Katarzynę Nosowską. Wokalistka zaczęła w lipcu zeszłego roku od humorystycznych filmików, które były satyrą otaczającego nas świata okraszoną trafnym komentarzem lub inteligentną sentencją. Jak zaznacza zainspirowała ją jej przyjaciółka Agata Kulesza, a reszta już poleciała sama.

Z czasem Nosowska zaczęła zapraszać do swoich nagrań także gości, którzy uczestniczyli w jej świetnym show – wszystko, co publikuje na swoim profilu @nosowska.official jest naturalne, bez zbędnego zadęcia i spontaniczne – czyli tak jak powinno być!

Teraz Nosowska wyda książkę zatytułowaną „A ja żem jej powiedziała…”, która trafi do księgarni już w maju 2018 roku nakładem wydawnictwa Wielka Litera. Jak sama zaznacza, nie jest to żaden debiut literacki, a zbiór anegdot, do tramwaju, toalety czy na plażę.

Przeczytaj także: Fatness z Nosowską na Instagramie, czyli jak szybko przytyć!

Tak, oto artystka zapowiada swoją książkę:

Dziewczyny, Chłopaki!
W lipcu ubiegłego roku, dzięki Agacie Kuleszy, ku uciesze wielu i rozpaczy wielu- rozpoczęłam przygodę z instagramem:) Życie ostro mnie wytarmosiło w tym czasie, a te filmiki pomogły zniwelować część ciężaru. Szalone osoby z wydawnictwa Wielka Litera, poprosiły babę z instagrama o szerszą wypowiedź.

Tak powstała książka, którą chciałabym się z Wami podzielić. Żaden to debiut literacki. Na ten przyjdzie pora, gdy odnotuję znaczny wzrost poziomu odwagi:) Ot, po prostu zbiór opowiastek. Nadaje się do tramwaju, autobusu, podróży koleją, na plażę. Może rezydować w toalecie i wszędzie tam, gdzie Macie chwilę wolnego czasu.

Nie oszczędzam siebie. Opowiadam o życiu, z perspektywy własnego wieku, licząc, że jakiś fragment mojego doświadczenia Wam się przyda, zainspiruje, doda otuchy. Zerknijcie, jeśli Macie czas i ochotę:) Ukłony i uściski! #ajazemjejpowiedziala Premiera w maju, a już za kilka dni przedsprzedaż. CUDOWNĄ AUTORKĄ ZDJĘCIA JEST Marlena Bielinska.

Co z tego wyjdzie? Przekonamy się już za miesiąc – nie ukrywam, że sam nie mogę się już doczekać!

Po tym jak zespół ogłosił w zeszłym roku zawieszenie działalności, artystka całkiem nieźle sobie radzi w mediach społecznościowych. Mam jednak nadzieję, że na satyrycznej działalności się nie skończy i już niedługo Nosowska zacznie opowiadać nam pięknie o życiu w swoich utworach!

źródło: nosowska.official (Instagram)