„A ja żem jej powiedziała…” czyli Nosowska na Instagramie

Katarzyna Nosowska rozkręca się na Instagramie i robi to w inteligentny i zabawny sposób – właśnie takie profile chce się obserwować i komentować!

Katarzyna Nosowska na Instagramie #ajazemjejpowiedziala

Wiele wpisów i artykułów poświęconych jest mediom społecznościowym i tzw. „aferom”, które w nich wybuchają. Jeden post Tigera może wywołać burzę w każdym medium od internetu, przez radio po telewizję. Wczoraj na każdym kroku widziałem oburzenie i mnóstwo wpisów, co zrobiła marka Tiger… Szczerze, wolałbym tego nie widzieć i nie czytać o tym. No, ale właśnie sam napisałem o tym przed chwilą. Zignorujcie zatem i czytajcie dalej :)

Dlatego postanowiłem ten wpis poświęcić profilowi na Instagramie, ale zupełnie z innej strony. A precyzyjniej komuś kogo akurat szanuję za to co robi i od lat jestem też jej fanem.

Kaśkę Nosowską z zespołu Hey pewnie wszyscy znają, jak sama się przedstawiła jest piosenkarką i lubi przyrodę, ludzi i zwierzęta. Jednak nie o tym, nie o tym… Od jakiegoś czasu Nosowska ma swój profil na Instagramie, ale dopiero od kilku tygodni zaczęła się rozkręcać i wychodzi jej to bardzo dobrze.

Od 20 lipca wokalistka zaczęła udostępniać wpisy na Instagramie w formie krótkich filmików wideo z zabawną anegdotką opatrzoną hashtagiem #ajazemjejpowiedziala. Każdy z filmów został nakręcony prawdopodobnie w aplikacji Snapchat przy wykorzystaniu filtru zmieniającego twarz i głos (tzw. zmieniacz głosu). Nosowska w swoich wpisach odnosi się do różnych sytuacji ze swojego życia, świata tzw. show biznesu i komentuje to w swoim iście mistrzowskim stylu. Każdy z nich zaczyna się frazą: „A ja żem jej powiedziała, Kaśka…”. Przyznam, że oglądając każdy z tych wpisów uśmiałem się do łez.

Sposób na prowadzenia Instagrama jest bardzo oryginalny i aż chce się więcej! Mam nadzieję, że „piosenkarka” pociągnie tę konwencję i będzie aktywnie kontynuowała to co zaczęła :) Katarzyna Nosowska zaprasza na Facebooku do śledzenia jej poczynań takimi oto słowami: „Niekoniecznie zawsze, wszystko musi być na poważnie, po to by uśmiechnąć się w miarę możliwości, zapraszam!..”

Ojj, żeby tak więcej znanych osób miało pomysł na prowadzenie swojego profilu – mówimy „NIE” zdjęciom z windy, w odbiciu lustrzanym i założonych nóg na plaży!

Musicie to zobaczyć sami, oto jeden z moich ulubionych postów z serii:

Zachęcam jeszcze raz do obejrzenia więcej wisów, no i polubienia profilu @nosowska.official

Wreszcie jest co oglądać na Instagramie :) Pani Kaśko – gratulacje i dzięki za dystans oraz poczucie humoru!