Wydarzenie specjalne poświęcone grom na PS5 już 4 czerwca!

Sony zapowiedziało, że wydarzenie specjalne „The Future of Gaming on PlayStation 5” odbędzie się 4 czerwca 2020 roku.

PlayStation 5 - The Future of Gaminh - konferencja Sony 4 czerwca 2020 r.

Aktualizacja:

Juz w przyszły czwartek 4 11czerwca 2020 roku o godzinie 22:00 czasu polskiego odbędzie się specjalna konferencja online, podczas której firma Sony opowie więcej na temat przyszłości gier na konsole PS5. Z każdą generacją, od pierwszego PlayStation do PlayStation 4, Sony stawiało sobie coraz wyższą poprzeczkę, przesuwając granice w doświadczeniach związanych z grami wideo. Jest to nieprzerwana misja marki PlayStation od ponad 25 lat, która z sukcesem jest kontynuowana. W tym roku, oprócz nowej konsoli do gier Sony PlayStation 5, firma chce zabrać swoich użytkowników w podróż do całkiem nowego świata przyszłości gier wideo.

Firma udostępniła już wczesną specyfikację techniczną konsoli oraz pokazałą nowy kontroler bezprzewodowy DualSense. Ale czym byłaby premiera nowego urządzenia, bez tego, co jest najważniejsze – czyli możliwości nowych gier?

Dlatego już wkrótce zobaczymy zapowiedzi gier, w które będziemy mogli grać zaraz po premierze PlayStation 5, już w te święta. Gry na PS5 stworzyły najlepsze w branży innowacyjne studia z całego świata. Studia, zarówno większe, jak i mniejsze, te nowsze i te o bardziej ugruntowanej pozycji, które ciężko pracowały nad stworzeniem gier, wykorzystującymi potencjał nowego sprzętu.

Czwartkowa prezentacja online będzie trwać nieco ponad godzinę i po raz pierwszy wszyscy będą mogli zobaczyć nowe tytuły, które ukażą się tylko na PlayStation 5! Będzie to kolejny etap ujawniania szczegółów związanych z nadchodzącą konsolą PS5, ale nie ostatni!

Jak oglądać online konferencję „The Future of Gaming on PlayStation 5”?

Konferencję będzie można oglądać na żywo na Twitchu lub YouTubie w czwartek 4 czerwca o godzinie 22:00 CEST (13:00 PDT/21:00 CST).

Warto uczestniczyć, aby przekonać się czeka następną generację gier. Coś czuję, że będziemy pod wrażeniem!

źródło: Sony PlayStation