„Star Wars Battlefront II” i „Call of Duty: WWII” to darmowe gry PS Plus na czerwiec!

W czerwcowym pakiecie bezpłatnych gier subskrybenci usługi PlayStation Plus będą mogli pobrać bezpłatnie prawdziwe hity „Star Wars Battlefront II” a już od teraz „Call of Duty: WWII”!

Darmowe tytuły gier w PS Plus w czerwcu 2020 roku

Członkowie PlayStation Plus w czerwcu będą musieli stanąć przed trudnym pytaniem: czy wolą coś bardziej przyziemnego, czy raczej wolą udać się do odległej galaktyki? Będą mogli bowiem wcielić się w jedną ze stron mocy lub walczyć w wojennych okopach. Przygotowane na czerwiec tytułu , to niewątpliwie prawdziwe hity i wygląda na to, że wielu graczy ma wakacje z głowy :) Jeśli wolisz przyziemne rozgrywki, to Sledgehammer Games zaprasza Cię do dramatycznych wydarzeń II Wojny Światowej w serii Call of Duty, która powraca do swoich korzeni. Jeśli to kręci Cię galaktyka, dołącz do wielkich bitew Star Wars w trzech epokach i zbuntuj się przeciwko Imperium lub zmiażdż Ruch Oporu w Star Wars Battlefront II.

Niezależnie od tego, czy chcesz być bohaterem, złoczyńcą, czy elitarnym żołnierzem, dla każdego fana znajdzie się coś w jednym z najpopularniejszych tytułów Gwiezdnych Wojen.

Bez względu na to, który tytuł polubisz bardziej, oba są dostępne do pobrania dla wszystkich członków PlayStation Plus. Już od teraz, inaczej niż zwykle, można pobierać pierwszą grę Call of Duty: WWII. Natomiast Star Wars Battlefront II pojawi się darmowego pobrania już od 2 czerwca 2020 roku.

Zagraj zarówno w Star Wars Battlefront II i Call of Duty: WWII – to nowe gry PS Plus na czerwiec – dodając gry do swojego konta, będziesz mógł je pobierać bez opłat także w przyszłości, gdy promocja się skończy.

Obie gry będzie można dodać do swojej biblioteki na zawsze do poniedziałku 6 lipca 2020 roku

Star Wars Battlefront II

Spełnij swoje przeznaczenie jako Luke Skywalker w Death Star II. Wbijaj buty na ziemię w potężnych konfliktach wojen klonów. Poprowadź Pierwszy Zakon do dominacji jako Kylo Ren. Rebelianci przeciwko Imperium. Crush the Resistance!

Dołącz do akcji i ciesz się ponad 25 darmowymi aktualizacjami gier od momentu premiery – w tym trybem współpracy online, masowymi bitwami offline z wrogami AI w Instant Action oraz nieliniowym, wieloosobowymi rozgrywkami w odległych Galaktykach. Bądź bohaterem w fantastyce wojennej z serii Star Wars.

Star Wars Battlefront II będzie dostępny w PS Plus od wtorku 2 czerwca.

Call of Duty: WWII

To powrót do przeszłości, ponieważ Call of Duty po raz kolejny na nowo porusza temat wojny, który jako pierwszy zainspirował hity filmowe. W porywającej kampanii gry mozesz odegrać kluczową rolę w całej Europie w wielu misjach inspirowanych kluczowymi momentami z rzeczywistego konfliktu. Przełącz się na tryb wieloosobowy, aby walczyć z innymi graczami.

Chcesz już zagrać? Dobra wiadomość – Call of Duty: WWII jest już dostępny do pobrania!

Sprawdź także:

Ostatnia szansa na wybranie majowych gier z PS Plus

Wciąż masz czas na pobranie gier PS Plus z tego miesiąca. Możesz zamienić małą społeczność w rozległą metropolię w Cities: Skylines – PlayStation 4 Edition lub wykorzystać wiejski styl życia w wiejskiej grze Farming Simulator 19. Te tytuły możesz pobrać jeszcze do poniedziałku 1 czerwca 2020 roku.

źródło: PlayStation Blog