Empik Premium po raz kolejny 60 dni za darmo!

Empik przedłuża akcję Empik Premium na 60 dni za darmo – wszyscy, którzy jeszcze nie skorzystali z promocji, mogą aktywować 2-mies. darmowy pakiet korzyści.

Empik Premium za darmo przez 60 dni

Empik Premium gwarantuje darmową za dostawę dla zamówień internetowych kurierem i do paczkomatów z możliwością wysyłki do siebie lub swoich bliskich, do 20% zniżki na setki tysięcy produktów, zwrot części środków za zakupy (nawet do 600 zł rocznie), rabaty na fotoprodukty, 50 odbitek z empikfoto.pl za 1 grosz i wiele więcej. Swoją flagową usługę Empik udostępnił bezpłatnie zaraz po wprowadzeniu pierwszych ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa w PolsceW ciągu miesiąca skorzystało z niej już ponad pół miliona osób, w większości kobiet.

Wśród nowych użytkowników dominują osoby młode (20-latkowie). Dla wielu z nich korzyści jakie daje pakiet, m.in. dostawa zamówień z Empik.com za 0 zł czy darmowy dostęp do 13 tysięcy e-booków, audiobooków, podcastów czy seriali audio w aplikacji Empik Go, stały się stałym elementem codzienności. Przełożyło się to na znaczący wzrost zainteresowania książkami, zarówno drukowanymi, jak i dostępnymi właśnie w formie elektronicznej.

Klienci, którzy dołączyli do akcji w minionym miesiącu, dodali do wirtualnych bibliotek w aplikacji aż 2 mln e-booków i audiobooków.W pierwszym miesiącu kwarantanny użytkownicy Empik Premium najchętniej zamawiali książki dla dzieci – ta kategoria całościowo zanotowała ponad 300% wzrost sprzedaży – a także kryminały, literaturę piękną i obyczajową czy poradniki (rozwój osobisty).

Wysoko plasuje się także segment gier towarzyskich, zabawek, gier planszowych, puzzli oraz bajek filmowych. W czasie wolnym uwaga skierowana została także na produkty do pielęgnacji (Zdrowie i Uroda) czy artykuły do urządzania wnętrz, balkonu i ogrodu. Znaczące wzrosty zainteresowania zanotowano w obrębie kategorii DIY („zrób to sam”) – gotowych zestawów kreatywnych, akcesoriów malarskich i do rysowania, podstawowych narzędzi do nauki szycia czy kaligrafii, a także zestawów do ozdabiania odzieży.

Co dokładnie oferuje usługa Empik Premium?

  • To przede wszystkim do 20% specjalnej zniżki w Empik.com na setki tysięcy produktów we wszystkich kategoriach, w tym Książki, Muzyka, Film, Dom i Ogród, Zabawki, Zdrowie i uroda, Elektronika czy Sport;
  • Usługa cashback, dzięki której można otrzymać do 3% zwrotu środków za zakupy na swoje konto w Empik.com, co pozwala zaoszczędzić nawet do 600 złotych rocznie;
  • Gwarancja darmowej dostawy zamówień, m.in. kurierem lub bezkontaktowo do paczkomatów, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i szeregu procedur sanitarnych;
  • Pakiet 50 odbitek za 1 gr i zniżki na fotoprodukty na empikfoto.pl, które gwarantują wywołanie wspomnień i zatrzymania ważnych chwil na dłużej;
  • Darmowy dostęp do aplikacji Empik Go, która pozwala odkrywać ponad 13 tys. książek wirtualnych oraz słuchowisk czy podcastów. Jej oferta stale się rozwija, pod koniec kwietnia premierę będzie miała kolejna oryginalna produkcja audio.

Sposób aktywacji bezpłatnego dostępu do pakietu Empik Premium pozostaje analogiczny jak w pierwszej fazie promocji. Wystarczy wejść na stronę promocji, podać adres e-mail i wygenerować darmowy kod. Następnie należy go zarejestrować na swoim koncie w Empik.com i zaakceptować niezbędne zgody. Aktywacja nie wymaga podpinania karty płatniczej.

Wciąż kontynuowane są także pozostałe wirtualne inicjatywy grupy Empik. W każdym tygodniu odbywa się cykl spotkań autorskich z pisarzami i muzykami #premieraonline. Podczas rozmów transmitowanych na żywo na profilu Empik na Facebooku twórcy opowiadają o swojej najnowszej twórczości i odpowiadają na pytania internautów. W dotychczasowych 10 spotkaniach, m.in. z Arturem Rojkiem, Jackiem Piekarą czy Janem-Rapowanie, uczestniczyło 450 tysięcy unikalnych widzów. Marka nie zapomina także o najmłodszych, dla których przygotowała cykl warsztatów edukacyjnych online pod hasłem #wdomujestfajnieikropka, które zgromadziły już 2,5-milionową publiczność.

[źródło: Empik]