Empik Premium na 60 dni za darmo dla wszystkich

Empik w ramach usługi Empik Premium udostępnia bezpłatnie wszystkim szeroki pakiet korzyści na dwa miesiące.

Empik Premium za darmo przez 60 dni

Teraz użytkownicy mają darmowy dostęp do ponad 11 tysięcy audiobooków i e-booków oraz do oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go, bezpiecznej dostawy zamówień kurierem i do paczkomatów za 0 zł oraz specjalne oferty gier planszowych, książek, filmów, sprzętu sportowego oraz innych produktów na Empik.com. Dodatkowo Empik organizuje e-spotkania autorskie i zaprasza dzieci na warsztaty naukowe online.

Od teraz przez dwa miesiące wszyscy mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu szerokiego pakietu korzyści w ramach usługi Empik Premium. Aby aktywować swój darmowy kod, wystarczy wejść na stronę: www.empik.com/czas-w-domu.

Daje on między innymi 60 dni na odkrywanie tysięcy audiobooków i e-booków oraz dostęp do szerokiej oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji mobilnej Empik Go. Pakiet umożliwia także bezpieczną dostawę zamówień za 0 zł złożonych w sklepie internetowym Empiku, gdzie można znaleźć setki tysięcy produktów z różnych kategorii, gwarantujących wartościowe spędzanie czasu, korzystanie z kultury oraz nieprzerwaną możliwość poszerzania horyzontów – takich jak książki, muzyka, filmy, gry, zabawki, sprzęt sportowy czy artykuły kreatywne.

Zamówienia realizowane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – z preferowaną płatnością online oraz w różnych opcjach dostawy – w tym kurierem i bezkontaktowo do paczkomatów.

E-spotkania autorskie

Empik przygotował wybrane spotkania autorskie w alternatywnej wersji online. Przez trzy dni, między 24 a 26 marca o godz. 18:00 na profilu Empiku na Facebooku będzie można śledzić na żywo spotkania z Katarzyną Puzyńską, Janiną Bąk i Anną Ficner-Ogonowską. Autorki opowiedzą o swoich najnowszych publikacjach książkowych i odpowiedzą na pytania zadawane w komentarzach. A to dopiero początek serii tego typu wydarzeń.

Domowe warsztaty dla dzieci

Prowadzony przez Empik program edukacyjny Przecinek i Kropka oraz Rzecznicy Nauki zapraszają wszystkie dzieci i rodziców na jedyny w swoim rodzaju cykl warsztatów online pod hasłem „W domu jest fajnie, i kropka!”.

Na warsztatach Rzecznicy Nauki podsuną dzieciom i rodzicom inspiracje do zabawy oraz ciekawych i ważnych rozmów. Młodzi naukowcy ze Stowarzyszenia Rzecznicy Nauki pokażą, jak przeprowadzić kapitalne eksperymenty naukowe z wykorzystaniem rzeczy, które mamy w domu! Szczegóły na Facebooku Przecinek i Kropka oraz www.przecinekikropka.pl.

#WDomuJestFajnieIKropka!
#WDomuJestFajnieIKropka!

Priorytetem bezpieczeństwo

Sklep internetowy Empiku działa bez zmian – istnieje możliwość zamówienia produktów poprzez stronę internetową i aplikację mobilną. Paczki są wysyłane wieloma kanałami, m.in. kurierem do domu oraz do paczkomatu, przy zastosowaniu szeregu procedur sanitarnych i środków bezpieczeństwa. Do odwołania nie ma możliwości zamawiania produktów z odbiorem w salonach Empik.

Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej Empik GO:

Aplikacja mobilna Empik GO (zrzuty ekranu)

Pobierz aplikację mobilną „Empik GO”, aby korzystać w pełni z korzyści usługi Empik Premium:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie akcji.

źródło: Blog Empik