Uma Thurman zagra w thrillerze „Suspicion” od Apple TV+

Apple TV+ zdobywa kolejną gwiazdę, angażując Umę Thurman do roli w nowym thrillerze pt. „Suspicion”.

Uma Thurman fot. Thor Siebrands / Wikimedia CC

Nominowana do Oscara aktorka Uma Thurman dołączy do Apple TV+ jako gwiazda nowego thrillera zatytułowanego Suspicion. Serial dramatyczny, który nie ma jeszcze daty premiery, oparty jest na wielokrotnie nagradzanej izraelskiej serii False Flag, do której prawa Apple kupiło w zeszłym roku.

Apple oficjalnie ogłosiło współpracę z Thurman zdradzając, że Suspicion to porywający thriller o porwaniu syna wybitnej amerykańskiej bizneswoman. Porwanie z nowojorskiego hotelu zostaje uwiecznione na wideo i bardzo szybko staje się publiczne.

Thurman gra w serialu bizneswoman. Obok niej wystąpią między innymi Kunal Nayyar z The Big Bang Theory, Noah Emerich, Georgina Campbell, Elyes Gabel, Elizabeth Henstridge i Angel Coulby.

Przeczytaj także:

Sporo nowości na Apple TV+ w pierwszej połowie 2020 roku

Zdobywca Złotego Globu Chris Long z reżyserem i producentem wykonawczym obok showrunnera Roba Williamsa. Apple zapowiedział, że serial będzie produkowany w Wielkiej Brytanii przez Keshet Productions, która odpowiadała za serię w Izraelu.

Thurman zagrała w dwóch filmach Quentin Tarantino, Kill Bill i Pulp Fiction, za które otrzymała nominację do Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej.

Zobacz zwiastun serialu „Chambers” Netflixa z Umą Thurman

źródło: Apple TV+ Press – Apple orders new drama series “Suspicion,” starring Academy Award nominee Uma Thurman