Zobacz zwiastun serialu „Chambers” Netflixa z Umą Thurman

Pierwszy zwiastun serialu Netflixa pt. „Chambers” pokazuje przerażające podejście do dawstwa narządów.

Serial „Chambers” od Netflixa

Netflix opublikował pierwszy zwiastun serialu Chambers – nadprzyrodzonym  horrorze o nieprawidłowym przeszczepie serca. Gwiazdy serialu Uma Thurman i Tony Goldwyn grają rodziców zmarłej dziewczyny, której serce zostało przekazane Sashan (Sivan Alyra Rose), młodej ofierze ataku serca. Sasha i jej rodzina łączą się z żałosną parą i obiecują uczcić pamięć zmarłej córki.

Młoda kobieta, której udało się przeżyć zawał, coraz bardziej angażuje się w rozwikłanie tajemnicy związanej z dawczynią serca, które ocaliło jej życie. Jednak im bliżej jest odkrycia prawdy o nagłej śmierci dawczyni, tym więcej cech charakteru zmarłej zaczyna przejmować… w tym te najmroczniejsze.

Przeczytaj także: Joanna Kulig zagra w serialu „The Eddy” od Netflixa

Chambers został stworzony i reżyserowany przez debiutanta Leah Rachela, z weteranem scenarzystą Stephenem Gaghanem jako producentem wykonawczym. Alfonso Gomez-Rejon wyreżyserował pilota i jest producentem wykonawczym. Wszystkie dziesięć odcinków będzie można przesyłać strumieniowo na Netflix 26 kwietnia.

Obejrzyj pierwszy zwiastun serialu:

https://youtu.be/q7PEMQNjMZM

Serial „Chambers” z Umą Thurman, Tonym Goldwynem i Sivan Alyrą Rose będzie dostępny w serwisie Netflix już od 26 kwietnia 2019 r.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)