Spot promujący słuchawki AirPods Pro pt. „Snap”

Apple wypuściło nowy spot reklamowy pod tytułem „Snap”, promując tryb kontaktu i aktywną redukcję hałasu (ANC).

Kadr ze spotu słuchawek AirPods Pro pt. „Snap”

Apple wydało nową reklamę słuchawek AirPods Pro zatytułowaną „Snap”. Dwuminutowe wideo skupia się przede wszystkim na aktywnej redukcji hałasu (ANC – Active Noise Cancellation) i trybie kontaktu swoich bezprzewodowych słuchawek dousznych.

W reklamie kobieta korzysta ze słuchawek AirPods Pro podczas nawigacji po ruchliwej ulicy. Używa trybu ANC i trybu kontaktu, aby śledzić co się dzieje wokół niej, a jednocześnie cieszyć się muzyką odtwarzaną na AirPodsach.

AirPods Pro oferuje bezprecedensową kontrolę. Aktywna redukcja szumów dla wciągającego dźwięku. Tryb kontaktu do interakcji ze światem wokół ciebie.

Może Ci się spodobać także:

Ta obudowa na AirPodsy wygląda jak Game Boy

Jak podkreśla Apple w spocie, można łatwo włączyć tryb kontaktu w AirPods Pro, po prostu naciskając czujnik siły na trzonku jednej ze słuchawek. Tryb można ponownie przełączyć za pomocą tej samej akcji.

AirPods Pro są powszechnie chwalone za doskonałą jakość czystego dźwięku i aktywne tłumienie hałasu. Choć kosztują 1 249 zł, są znacznie lepsze od innych podobnych urządzeń na rynku. To sprawia, że są oczywistym wyborem bezprzewodowych słuchawek dousznych dla użytkowników iPhone’ów.

AirPods Pro zostały wprowadzone na rynek pod koniec października ubiegłego roku i od tego czasu cieszą się dużym zainteresowaniem.

źródło: Apple via iPhoneHacks