Specjalny odcinek „Przyjaciół” na premierę HBO Max!

Obsada kultowego serialu „Przyjaciele” ponownie spotka się w specjalnym odcinku po latach z okazji premiery usługi HBO Max.

„Przyjaciele” (Friends) powrócą na HBO Max

Usługa HBO Max zostanie uruchomiona kilka miesięcy po 25. rocznicy serialu Przyjaciele (tytuł oryg. Friends). Odcinek specjalny z oryginalną obsadą ma być wisienką na torcie nowej usługi streamingowej HBO Max.

AT&T wydało ponad 400 milionów USD na prawa do serialu Przyjaciele, sprzątając serial z serwisu Netflix gdzie można było go oglądać od stycznia 2017 roku. Tytuł ma służyć za jeden z filarów usługi przesyłania strumieniowego HBO Max. Firma WarnerMedia podjęła również działania, aby po latach zebrać oryginalną obsadę z powrotem na specjalne spotkanie.

Od miesięcy pojawiały się plotki o tym wydarzeniu, ale teraz potwierdzono już oficjalnie, że Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer będą częścią odcinka specjalnego.

Wyjątkowy odcinek wraz ze wszystkimi 236 odcinkami popularnego sitcomu będzie dostępny, gdy HBO Max zadebiutuje w maju 2020 roku. Serwis będzie oferował dla widzów w USA archiwalne i nowe seriale oryginalne w cenie 14,99 USD miesięcznie.

źródła: Engadget via Warner Media Group