10 sezonów serialu „Przyjaciele” na Netfliksie od 1 stycznia

Netflix zapowiedział, że od 1 stycznia 2018 roku udostępni w polskiej wersji serwisu wszystkie 10 sezonów (czyli wszystkie odcinki) kultowego serialu komediowego „Przyjaciele” (oryg. tytuł. „Friends”).

Serial „Przyjaciele” wszystkie 10 sezonów na Netflix

To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy wychowali się w latach dziewięćdziesiątych i oglądali kultowy już serial „Przyjaciele” (oryg. „Friends”, zapisywany także jako F•R•I•E•N•D•S). Netflix niespodziewanie zapowiedział, że od 1 stycznia 2018 roku udostępni w polskojęzycznej wersji swojego serwisu wszystkie 10 sezonów tego serialu.

Sam wychowałem się na tym serialu i do dziś podśpiewują sobie piosenkę pt. „Wonny kot” wykonywaną namiętnie przez Phoebe Buffay.

Fani serialu mogą już włożyć stare płyty do pudła i od nowego roku cieszyć się wszystkimi odcinkami „Przyjaciół”. Nie wiem czy przebrnę przez wszystkie 10 sezonów, ale z pewnością obejrzę początki przygód szóstki zabawnych bohaterów.

Przeczytaj także: Rok 2017 seryjnego oglądania na Netfliksie [infografika]

Ten amerykański sitcom został stworzony przez Davida Crane’a and Martę Kauffman, i po raz pierwszy nadawany był przez dziesięć lat w telewizji NBC od 22 września 1994 do 6 maja 2004 roku. Choć serial nie należy do tych ambitnych, to jest to chyba jeden z najlepszych sitcomów jakie miałem okazję oglądać. Dorastający ludzie w latach 90. często mieli podobne problemy, które napotykali bohaterowie. A niektórzy dorastali wraz nimi wchodząc w kolejne etapy swojego życia.

Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź udostępnienia serialu „Przyjaciele” na polskim Netfliksie, a jeśli nie możecie go jeszcze wyszukać w serwisie, to będzie on dostępny pod tym adresem.

Będziecie oglądać? Zobaczcie koniecznie jak funkcjonuje przyjaźń w czasach kiedy nie było smartfonów, a komputery to sprzęt do pracy… A przecież to było tak niedawno!

Przypomnijmy, że w tym serialu swoją karierę zaczynała między innymi Jennifer Aniston (Rachel Green), Courteney Cox (Monica Geller), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), Matthew Perry (Chandler Bing), David Schwimmer (Ross Geller).

źródło: Netflix Polska