Za przejazd autostradą A1 zapłacisz aplikacją SkyCash

W poniedziałek 23 grudnia 2019 roku pojawiła się nowa funkcja Autostrady w SkyCash umożliwiająca automatyczne płatności za przejazd przez bramki na autostradzie A1.

Automatyczna płatność w SkyCash za przejazd przez autostrady

Aplikacja mobilna Autopay ma od teraz nowego konkurenta – SkyCash Autostrady, to nowa usługa w popularnej aplikacji płatności mobilnych, dzięki której zapłacisz za przejazdy autostradą A1. A właściwie, to aplikacja zapłaci sama. Wystarczy, że aktywujesz nową usługę w swoim telefonie.

Jak działa usługa Autostrady w SkyCash?

Autostrady w SkyCash to automatyczna płatność za przejazd przez bramki na autostradach. Wystarczy, że aktywujesz usługę podając numer rejestracyjny i kategorię pojazdu oraz wskażesz wybraną kartę płatniczą. Kamery zainstalowane na bramkach rozpoznają numer rejestracyjny i podniosą szlaban, a płatność zostanie automatycznie pobrana z Twojej karty płatniczej dodanej do aplikacji.

Jak aktywować usługę automatycznych płatności za przejazdy przez A1?

  1. Na ekranie głównym aplikacji wybierz kafelek AUTOSTRADY.
  2. Możesz dodać zupełnie nowy pojazd, albo aktywować auto, które jest już przypisane do usługi mobiParking. Kilka kliknięć i gotowe.

Nie musisz robić nic więcej, bo cała płatność odbędzie się automatycznie. To znaczy, że przejeżdżając przez bramki, nie musisz nawet mieć przy sobie telefonu.

Aplikację SkyCash pobierzesz ze sklepu App Store lub Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa