CHILI dostępne z płatnością na rachunku PLAY

Play dodał do pakietu Zakupów Mobilnych platformę CHILI – dzięki temu klienci sieci będą mogli doliczyć koszty dostępu do hitów kinowych do swojego rachunku za telefon lub internet.

Zapłać z Play w serwisie CHILI VOD

Serwis VOD CHILI dostępny jest obecnie w 5 krajach europejskich, w tym w Polsce. Wyróżnia go nie tylko bogaty katalog  światowych i polskich filmów i seriali ( zarówno nowości, jak i pozycji katalogowych), ale także ogromny komfort użytkowania.

CHILI to platforma, która umożliwia wypożyczanie i zakup (czyli film pozostaje na zawsze dostępny na koncie) pojedynczych tytułów, bez konieczności opłacania miesięcznego abonamentu – użytkownik płaci tylko za to, co ogląda. Korzystanie z serwisu jest bardzo proste, wystarczy wejść na stronę pl.chili.com i zarejestrować się za darmo. Później pozostaje już tylko wybrać tytuł, a w opcjach płatności zaznaczyć rachunek Play.

Weryfikacja przebiega równie sprawnie – użytkownik proszony jest o podanie numeru telefonu, na który otrzymuje unikatowy kod PIN w celu potwierdzenie każdej transakcji.

Z wygodnej opcji „Zapłać z Play” mogą w tym przypadku skorzystać wszyscy klienci operatora, którzy wybrali ofertę abonamentową. Szczegóły zakupów mobilnych dostępne są od razu w Play24, a ich podsumowanie uwzględniane jest w comiesięcznym rachunku. Dzięki temu, by oglądać dostępne na platformie treści, użytkownicy nie muszą podawać danych karty płatniczej.

Z CHILI, tak jak z innych znanych serwisów wideo, można korzystać poprzez stronę internetową lub w aplikacji na urządzenia mobilne oraz Smart TV. Można powiązać z kontem aż do 5 urządzeń.

Fakturę w Play24 opłacisz za pomocą Apple Pay, Google Pay lub BLIKA

Serwis CHILI umożliwia także pobieranie wypożyczonych i zakupionych treści i oglądanie ich w trybie offline, co szczególnie przydaje się podczas podróży samolotem lub w innych miejscach, gdzie połączenia internetowe jest niemożliwe.

źródło: informacja prasowa