Oddaj się refleksji nad własnym życiem z „Reflectly”

Aplikacja mobilna o nazwie „Reflectly” służy do prowadzenia mobilnego dziennika, aby żyło Ci się lepiej.

Aplikacja mobilna Reflectly

W tym celu Reflectly zachęca do dodawania wpisów na temat samopoczucia, a następnie wykorzystuje sztuczną inteligencję, by zastąpić negatywne myśli pozytywnymi.

Reflectly chodzi głównie o refleksję nad przeżyciami, dlatego aplikacja zadaje nienachalne pytania, na przykład jak minął dzień, kiedy ostatnio zdarzyło Ci się śmiać do rozpuku, jak długo jesteś w stanie wydajnie pracować czy też dlaczego dzisiejszy dzień należy do udanych.
Reflectly to inteligentna aplikacja pomagająca uporać się ze złym dniem lub negatywnymi emocjami.

Gdy podsumowujesz swój dzień, aplikacja pyta, dlaczego oceniasz go w ten sposób: czy udało Ci się spędzić trochę czasu ze znajomymi albo jak dzisiaj poszło w pracy lub na uczelni. Co więcej, masz możliwość dodawania zdjęć powiązanych z danym dniem.

Jak do tej pory wszystko wygląda zwyczajnie, jednak Reflectly tworzy również podsumowanie wybranego okresu, dzięki czemu możesz zobaczyć, czy w Twoich wzlotach i upadkach kryje się jakaś prawidłowość.

W aplikacji znajdziesz także całą gamę przydatnych i motywacyjnych treści audio na rozmaite tematy, od zalet przebywania w towarzystwie przyjaciół po porady mówiące, jak osiągnąć szczęście oraz pracować wydajniej. To świetny sposób, by dodać sobie pozytywnej energii!

Może Ci się też spodobać ta aplikacja mobilna:

Zmierz jakość swojego życia i poprawiaj ją dzięki raportom Keepylife

Oficjalny opis ze sklepu Google Play:

To, jak czujesz się na co dzień, jest bardzo ważne. Reflectly to osobisty pamiętnik i dziennik stworzony przy użyciu sztucznej inteligencji po to, by pomóc Ci radzić sobie z negatywnymi myślami, wzmacniać te pozytywne i uczyć Cię sztuki dobrego samopoczucia.

Do tego dochodzą jeszcze pierwsze na świecie ustrukturyzowane rozmyślania o sobie – i już można zacząć poznawać naukowe zasady rządzące szczęściem i dobrym samopoczuciem, przedstawiane przez wybranych wiodących ekspertów dbania o siebie i samopomocy. Przygotuj się na zmniejszenie stresu, uzyskanie szerszej perspektywy, rozwijanie wdzięczności i naukę empatii i dobroci w każdej sferze życia.

Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej „Reflectly”

W aplikacji Reflectly stosowana jest pozytywna psychologia, mindfulness i elementy terapii kognitywno-behawioralnej, a wszystko to po to, by zapewnić Ci osobiste narzędzia i ramy myślowe do przezwyciężania negatywnych myśli i tworzenia nawyku pozytywnego podchodzenia do życia, przy pomocy pamiętnika.

Pobierz aplikację ze sklepu App Store lub Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska