Zarabiaj za chodzenie z polską aplikacją „Boomerun”

Prawie 9 milinów Polaków chciałoby zamienić swoją codzienną aktywność na zniżki, rabaty i promocje – w odpowiedzi powstała aplikacja „Boomerun”, która nagradza użytkowników za każdy zrobiony krok.

Aplikacja mobilna Boomerun – coś ekstra dla aktywnych

Nowa polska aplikacja mobilna Boomerun na iOS-a i Androida zamieni wszystkie Twoje kroki na punkty Boomerun, które możesz wymieniać na kody promocyjne w aplikacji. Jak sama nazwa wskazuje apka działa jak „bumerang” – chodzisz, a punkty trafiają do Ciebie.

Aplikacja Boomerun wykorzystuje najnowsze technologie do zwiększenia aktywności fizycznej dzieci i dorosłych, wkraczają w obszar grywalizacji, monetyzacji ruchu oraz w trend promowania zdrowego stylu życia poprzez regularną aktywność fizyczną.

Synchronizuje wykonane aktywności, które następnie są przeliczane na punkty Boomerun w całym okresie od zarejestrowania konta w aplikacji – 100 kroków to 1 punkt.

Dla kogo jest aplikacja „Boomerun”? Dla wszystkich osób wieku od 15 do 45 lat, które aktywnie spędzają czas, ale także dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy mają problem z nadwagą, kondycją i brakiem motywacji do ćwiczeń fizycznych.

Sprawdź także:

Jak zarabiać punkty za chodzenie w „Boomerun?”

Aplikacja Boomerun na iPhone’a integruje się z Apple Health®, aby synchronizować dane o aktywności fizycznej. Z kolei do działania aplikacji na Androidzie wymagane jest zainstalowanie aplikacji Google Fit oraz powiązania z kontem Google Fit.

Aby zarabiać punkty, które potem możesz wymienić na kody rabatowe, vouchery, promocje lub prezenty, wykonaj poniższe kroki:

  • zainstaluj aplikację i zarejestruj się w szybki i bardzo prosty sposób,
  • miej przy sobie telefon zawsze wtedy, gdy możesz zbierać swojej kroki,
  • liczy się każdy punkt Boomerun, który później wymienisz na zniżki i promocje najpopularniejszych programów lojalnościowych.

Apka nie wymaga z Twojej strony żadnych dodatkowych czynności. Wystarczy, że masz ze sobą smartfon z zainstalowaną aplikacją -– podczas spaceru czy biegu, a punkty zostaną naliczone.

Jak działa Boomerun?

Jakie aktywności są liczone w Boomerun?

Boomerun liczy wszystkie aktywności, podczas których robisz kroki i masz przy sobie smartfon. Czyli codzienna aktywność związana z chodzeniem, bieg, spacer, nordic walking itp. Jeśli ćwiczysz na takich urządzaniach jak bieżnia, stepper Twoje kroki też zostaną policzone – pod warunkiem, że będziesz mieć przy sobie smartfon (np. w kieszeni spodni lub bluzy). Już wkrótce dołączone zostaną aktywności związane z jazdą na rowerze.

Na co można wymieniać punkty zdobyte w aplikacji?

Obecnie twórcy są w trakcie nawiązywania współpracy z pierwszymi partnerami. Wkrótce ich oferta znajdzie się w aplikacji w formie prostych do wykorzystania kodów rabatowych, dzięki którym skorzystasz z niższych cen dzięki Twojej aktywności fizycznej. Możesz także zgłosić swój ulubiony sklep, aby twórcy mogli spróbować nawiązać współpracę.

Kody rabatowe widoczne są w karcie Dodaj – wybierz interesującą Ci ofertę i w karcie promocji wybierz Dodaj, a dodana karta zostanie przeniesiona do zakładki Moje – wybierz opcję zrealizuj kod a przyznany kod będzie widoczny w karcie – wykorzystaj go podczas zakupów.

Koszty ekonomiczne braku aktywności fizycznej w Europie
Koszty ekonomiczne braku aktywności fizycznej w Europie

Jakie dane zbiera aplikacja Boomerun?

Nie zbiera żadnych danych o Tobie bez Twojej wiedzy i bez Twojej zgody. Dzięki aplikacji Google Fit (smartfony z Androidem) oraz Apple Zdrowie (iPhone) Boomerun korzysta z danych dotyczących liczby zrealizowanych przez Ciebie kroków.

Boomerun, podczas instalacji prosi o następujące dane:

  • Android: jeśli nie posiadasz zainstalowanej aplikacji Google Fit, w czasie rejestracji Boomerun automatycznie wykryje jej brak i przeniesie Cię do sklepu Google Play w celu zainstalowania Google Fit. Po zainstalowaniu Google Fit należy założyć konto w Google Fit. Po tym kroku wróć do Boomerun, dokończ rejestrację przez kliknięcie linku aktywacyjnego, jaki zostanie do Ciebie wysłany na adres e-mail podany podczas rejestracji. Po potwierdzeniu aplikacja będzie w pełni gotowa do zbierania Twoich punktów Boomerun.
  • iPhone: podczas instalacji Boomerun poprosi Cię o dostęp do aplikacji Apple Zdrowie (inna nazwa: Apple Health). W tym celu w Apple Zdrowie należy wybrać opcję Włącz wszystkie kategorie. Bez tego nie będzie możliwe naliczanie punktów Boomerun i korzystanie z aplikacji. Po tym kroku dokończ rejestrację przez kliknięcie linku aktywacyjnego, jaki zostanie do Ciebie wysłany na adres e-mail podany podczas rejestracji. Po potwierdzeniu aplikacja będzie w pełni gotowa do zbierania Twoich punktów Boomerun.
Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej Boomerun

Aplikację pobierzesz bezpłatnie ze sklepów App Store i Google Play, klikając na poniższe przyciski:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Boomerun