Sprawdź swoje podsumowanie 2019 roku i dekady w Spotify

Muzyczne podsumowanie roku „Spotify Wrapped 2019”, tym razem ujawnia Twoje trendy muzyczne minionej dekady – od 2010 roku do teraz!

Muzyczne podsumowanie 2019 roku i dekady w serwisie Spotify

Kolejna dekada nowego stulecie zbliża się ku końcowi i wkrótce będziemy żyć w nowej odsłonie „ryczących lat 20.”. (Czy jazz znów stanie się dominującym gatunkiem? Tylko czas pokaże.) Zastanawiałeś się, jak w ciągu ostatnich dziesięciu lat zmieniały się Twoje upodobania muzyczne?

Od 2010 do 2019 roku prawdopodobnie odkryłeś nowe melodie i podcasty, zakochałeś się w starych wykonawcach, a może nawet dorosłeś do tego, aby cieszyć się zupełnie nowym gatunkiem muzycznym? Dlatego w tym roku Spotify, oprócz spersonalizowanego muzycznego podsumowania roku „Spotify Wrapped”, przygotowało dla każdego użytkownika jego osobiste  podsumowanie całej minionej dekady..

Oznacza to, że w tym roku Twoje Wrapped będzie zawierać utwory, albumy, wykonawców i podcasty odkryte przez Ciebie w 2019 roku, a także artystów, których najczęściej słuchałeś przez ostatnią dekadę w Spotify. Wszystko zostało zaprezentowane na kilkunastu ekranach w bardzo przyjemnej formie – ale z większą nostalgią niż kiedykolwiek wcześniej.

Sprawdź także:

Polska rapem stoi – sprawdź podsumowanie roku 2019 od Spotify

Dodatkowo w tym roku po raz pierwszy możesz zobaczyć swoje Podsumowanie bezpośrednio po zalogowaniu się do aplikacji Spotify lub odwiedzić stronę spotify.com/wrapped. Po wejściu odkryjesz swojego najlepszego artystę, najlepszą piosenkę w każdym sezonie, najlepsze podcasty, gatunki, łączną liczbę minut transmitowanych w 2019 roku.

W tym roku pokazano również, jak globalne jest Twoje słuchanie, pokazując na mapie skąd pochodzą niektórzy z Twoich najlepszych artystów. Użytkownicy Spotify, którzy korzystają z serwisu  od co najmniej dwóch lat, otrzymają spersonalizowane podsumowanie z wyróżnieniem ich najlepszych artystów i łącznych minut przesyłanych strumieniowego przez dekadę, a także najlepszych artystów i piosenek w każdym roku.

Skąd pochodzili najczęściej słuchani przez Ciebie artyści w 2019 roku?
Skąd pochodzili najczęściej słuchani przez Ciebie artyści w 2019 roku?

Na koniec możesz przesłuchać ponownie swoje ulubione utwory na spersonalizowanej liście odtwarzania lub zobaczyć najpopularniejsze utwory w Spotify tego roku i całej dekady.

Użytkownicy Spotify Premium mają dostęp do dodatkowych spersonalizowanych danych historycznych i spostrzeżeń na temat swojego roku słuchania, w tym liczby odkrytych artystów i najlepszych artystów odkrytych w tym roku.

Twoi ulubieni artyści dekady w Spotify Wrapped 2019

Użytkownicy Premium i Free mogą udostępniać swoje playlisty z podsumowaniem znajomym, rodzinie i obserwatorom za pośrednictwem Instagrama, Twittera, Snapchata lub Facebooka. Są one uzupełnione podsumowaniem Twoich najlepszych utworów, wykonawców i gatunku z ich historii odsłuchu w Spotify.

W tym roku artyści i podcasterzy mogą również po prostu zalogować się na swojej stronie Spotify for Artists lub Spotify for Podcasters, aby dowiedzieć się, w jaki sposób ich muzyka i podcasty łączą docierają do fanów na całym świecie w 2019 roku – Artist „Wrapped” i zupełnie nowy Podcaster 2019 „Wrapped”.

Twoje podsumowanie dekady i 2019 roku w Spotify

Otwórz aplikację Spotify lub przejdź na spotify.com/wrapped, aby zobaczyć czego słuchałeś.

Jeżeli korzystałeś tez z Apple Music, sprawdź też:

Apple Music przedstawia playlistę Replay ’19

źródło: informacja prasowa