Ruszyły otwarte testy beta aplikacji mobilnej Mój Orange 5.0

Abonenci sieci Orange Polska mogą przystąpić do testów aplikacji mobilnej Mój Orange 5.0 na urządzenia z systemami iOS oraz Android – sprawdź jak to zrobić?

Mój Orange 5.0 (testy beta)

W tym tygodniu operator komórkowy Orange Polska uruchomił publiczne testy beta nowej wersji aplikacji Mój Orange w wersji 5.0. Jak czytamy na stronie aplikacji, w pierwszej fazie Orange zaprasza pierwszych 1000 klientów do testowania i recenzowania nowej wersji aplikacji. A więc kto pierwszy ten lepszy!

Nowa apka to nie tylko nowy wygląd, ale także sporo nowych funkcji. Od wprowadzenia wersji 4.0 minęło prawie dwa lata, a więc przyszedł czas na generalne porządki. Orange wprowadziło do aplikacji takie samo logowanie  jak w nowej wersji Mój Orange na portalu (czyli adres e-mail to Twój login). Wszystko znajduje się w jednym miejscu bez konieczności przełączania. Teraz dzięki szybkim płatnościom można szybko opłacić rachunki prosto w aplikacji.

W sekcji „Odkrywaj” znajdą się oferty dopasowane do użytkownika, na podstawie jego potrzeb i zachowań, a zakupy w sklepie Orange można robić wprost z aplikacji. A sama aplikacja ma działać jeszcze szybciej i sprawniej.

Testy mają zakończyć się w październiku, ale jeśli zajdzie taka potrzeba mogą zostać wydłużone, aby wszystkie funkcje mogły zostać dopracowane przed udostępnieniem finalnej wersji.

Jak wziąć udział w testach nowej aplikacji Mój Orange 5.0?

Wystarczy pobrać aplikację ze sklepu Google Play, za pomocą linku poniżej (pod przyciskiem) lub  wyszukaj aplikację „Mój Orange” – znajdziesz tam sekcję z możliwością pobrania wersji beta. Zapisze się ona na miejscu Twojej aktualnej aplikacji Mój Orange.

Ekran szybkich płatności w aplikacji mobilnej „Mój Orange 5.0”
Ekran szybkich płatności w aplikacji mobilnej „Mój Orange 5.0”

Aby testować apkę na iPhonie pobierz aplikację „TestFlight” z AppStore’a – jest to oficjalna apka Apple’a służąca do testowanie różnych aplikacji. Po pobraniu aplikacji TestFlight kliknij w przycisk poniżej. Przejdziesz do strony, która skieruje Cię do wersji beta aplikacji Mój Orange 5.0.

Nowa wersja aplikacji działa na smartfonach z systemami Android (co najmniej w wersji 4.4) lub iOS (w wersji minimum 10).

Jak zgłosić błąd lub dodać opinię dotyczą aplikacji?

Wyślij wiadomość na aplikacjamojorange@orange.com i opisz dokładnie problem lub swoją opinię. Możesz też zostawić ją w komentarzu pod aplikacją (w sklepie Google Play).

Czasami aplikacja sama zapyta się Ciebie o Twoją opinię. Zaznacz odpowiednią odpowiedź.

Jak wysłać opinię do testów aplikacji Mój Orange 5.0?

Pamiętaj, że aplikacja jest w fazie testów i sporo funkcji nie jest jeszcze udostępnionych. W miejscach, gdzie powinny się znaleźć te funkcje dodano możliwość zostawienia łapki w górę, aby poznać opinię jak dana funkcja jest bardzo potrzebna?  Przez danie łapki w górę będzie szybciej udostępniona w testach.

Co zrobić, gdy ma usługi, którą potrzebujesz włączyć? Wejdź na www.orange.pl i zaloguj się na swoje konto. Możesz też zrezygnować z testów. Aplikację pobierzesz pod poniższymi przyciskami (pamiętaj, o tym, że do pobrania wersji na iOS-a potrzebna jest aplikacja Test Flight!

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Wszystkie informacje dotyczące testów beta nowej wersji aplikacji znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej operatora pod tym adresem.

źródło: Orange Polska, Nasz Orange