Zobacz, co piszczy w zwiastunie filmu „W wysokiej trawie”?

Adaptacja powieści „W wysokiej trawie” Stephena Kinga doczekała się adaptacji przez Netflixa – obejrzyj pierwszy oficjalny zwiastun filmu.

W wysokiej trawie (Netflix)

Netflix udostępnił pierwszy zwiastun adaptacji powieści Stephena Kinga i Joe Hill’s pod tytułem W wysokiej trawie (tytuł oryg. In the Tall Grass), który sprawi, że zastanowisz się zanim wejdziesz w pole kukurydzy lub inne pole z wysokoliściennymi roślinami!

Rodzeństwo Cal i Becky wchodzą na tajemnicze, trawiaste pole w Kansas po tym jak słyszą wołania młodego chłopca o pomoc. Początkowo myślą, że wysoka trawa jest po prostu normalną wysoką trawą, wkrótce jednak zdają sobie sprawę, że coś jest nie tak. Mimo wędrówki po polu, nie mogą się odnaleźć…

Noc szybko zapada. W trawie pojawiają się nowe postacie. Czego chce wysoka trawa? Co w niej czeka? Z pewnością nie spotkania z Pokémonami…

Przeczytaj także: Zwiastun drugiego sezonu „Castle Rock”, na podstawie „Misery” Kinga

Powieść została pierwotnie opublikowana w Esquire w 2012 roku. Reżyser Vincenzo Natali (Splice) mówił o zrobieniu adaptacji In the Tall Grass już w 2015 roku, chociaż Netflix przejął prawa i rozpoczął realizację projektu dopiero w 2018 roku. Patrick Wilson (Orm z Aquaman!) zagrał Rossa, mężczyznę wędrującego po trawie, a Rachel Wilson (Total Drama) wcielłąi się w Natalie – kobietę wędrującą po trawie.

Obejrzyj oficjalny polski zwiastun filmu:

W wysokiej trawie pojawi się w serwisie Netflix 4 października 2019 roku:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska via Polygon