Pixel 4 zostanie zaprezentowany 15 października

Google zapowiedziało na 15 października 2019 r. wydarzenie podczas, którego poznamy między innymi nowego smartfona Google Pixel 4.

Konferencja Made by Google 2019 (15 października 2019)

Za miesiąc, we wtorek 15 października 2019 r. (o godz. 16:00 czasu polskiego) w Nowym Jorku, Google zaprezentuje oficjalnie najnowszego smartfona Pixel 4, Pixel 4 XL i inne urządzenia, w tym Pixelbook 2 i nowe głośniki Google Home. Na zaproszeniu dla mediów czytamy: Przyjdź i zobacz kilka nowych rzeczy stworzonych przez Google.

Google potwierdziło już w czerwcu wydanie Pixela 4, na kilka miesięcy przed planowanym wydaniem. Wszyscy wiemy, że urządzenie zostanie zaprezentowane, dlatego Google postanowiło już wcześniej ujawniło kilka szczegółów dotyczących nowego urządzenia.

Pixel 4 będzie zawierać własną wersję Face ID, z szeregiem czujników, które skanują twarz osoby w celu bezpiecznego uwierzytelnienia. Nowy smartfon Google’a będzie obsługiwał także polecenia gestami, wykorzystując technologię Project Soli.

Po tych wczesnych zapowiedziach nastąpiła fala przecieków i filmów z urządzeniami Pixel 4 i Pixel 4 XL. Jeśli chodzi o inne produkty, Google powiedziało, że pracuje nad kontynuacją laptopa Pixelbook z 2017 roku, po tym, jak ubiegłoroczny tablet Pixel Slate nie wykorzystał swojego potencjału. Ten błąd doprowadził firmę do wniosku, ze nie będzie produkować urządzeń w tej kategorii – przynajmniej jako producent sprzętu.

Podczas imprezy sprzętowej w 2018 r. Google zaprezentowało między innymi Pixel 3, 3 XL, Pixel Slate, Google Nest Hub i odświeżone urządzenie do przesyłania strumieniowego Chromecast. Niedawno Google dostarczyło Nest Hub Max, który ma większy ekran niż zwykły model z kamerą do czatu wideo i bezpieczeństwa w domu.

Wszystko, co zaprezentowano podczas Made by Google 2018

Co zobaczymy w tym roku? Poniżej będziesz mógł oglądać konferencję Made by Google 2019 już 15 października o godz. 16.00:

Więcej informacji na stronie: g.co/madebygoogle19.

źródło: Google via The Verge